Як вибрати приватний готель.

Тим, хто хоче відпочити з максимумом зручностей, але не володіє необхідною сумою на оплату готельного номера в дорогому готелі, можна скористатися послугами невеликих приватних готелів. При цьому важливо враховувати основні вимоги, щоб відпочинок не був зіпсований.
Інструкція
1
Зверніть увагу на місце розташування готелю. Найзручніше заселятися в готелі, які знаходяться недалеко від вокзалу, транспортних розв'язок або поруч з морем. Час, який ви витратите те, щоб дістатися до пляжу і назад, можна з користю використовувати для інших цілей, тому відразу ж з'ясовуйте у господарів готелю, чи є поряд зупинки, чи ходить транспорт до пляжу і т.д. Як правило, готелі, розташовані вдалині від розважальних центрів і великих готелів, вибирають люди, які хочуть усамітнитися і насолодитися тишею. Якщо ви ставитеся до «нічним» жителям, то орієнтуйтеся на кількість довколишніх барів, дискотек та інших розважальних закладів.
2
З'ясуйте, чи будуть вас годувати або доведеться готувати самостійно. Номер з окремою кухнею кращий для сімей з маленькими дітьми - ви завжди зможете придбати необхідні продукти і приготувати ту їжу, до якої звикла дитина. У всіх інших випадках відсутність харчування пов'язано з додатковими проблемами з пошуку потрібних продуктів (що доведеться робити кожен день або через день), тратою часу на приготування сніданку, обіду і вечері і т.д. Часто господарі приватних готелів заручаються підтримкою місцевих кухарів і навіть з вечора приймають замовлення на наступний день. З'ясуйте, чи входить це у вартість номера або доведеться оплачувати послуги повара окремо.
3
Дізнайтеся всі внутрішні правила. Зазвичай приватні готелі не настільки суворі до постояльцям, як готелі - відпочиваючим дозволяється приводити гостей, відпочивати в знятої кімнаті стільки, скільки знадобиться і т.д. Відразу уточніть, чи змінюється білизна, як часто, прибираються номери, як вони обладнані і т.д. Наявність окремого санвузла - це переваги, так як іноді в приватних готелях є тільки одна туалетна кімната на поверх з двох-трьох номерів.
4
Вибирайте готель з невеликим номерним фондом. Чим менше у вас буде сусідів, тим більше шансів на те, що вас не потривожать галасливими застіллями та іншими побутовими незручностями. У готелях із кількістю номерів господарі приділяють більше уваги постояльцям, у них вистачає часу контролювати обслуговування і враховувати всі побажання.