Як зшити класичні брюки.

Одягнувши класичні брюки , жінка виглядає дуже елегантно і стильно, тому вони повинні стати однією з базових речей будь-якого жіночого гардеробу. Зшити таку річ своїми руками під силу навіть починає кравчині, що володіє мінімальним набором практичних навичок в шиття.
Вам знадобиться
  • - 1,2-1,5 м тканини;
  • - нитки в тон тканини;
  • - англійські булавки.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку класичних брюк відповідно до ваших мірками. Якщо ви вважаєте, що це занадто для вас складно і довго, то перезніміть викрійку з журналу мод. Недолік цього способу в тому, що готові креслення будують на стандартну фігуру. Ви можете внести деякі зміни в готову викрійку, виходячи з особливостей вашої статури.
2
Деталі викрійки розкладіть на виворітній стороні тканини, обведіть їх спеціальним Кравецьким дрібному або обмилки, вирізуйте, залишаючи припуски на шви і по зрізах 1,5 см, а для подгибки низу - 3 см.
3
Далі приступайте до пошиття бічних кишень. Мішковину складіть з передньою половинкою і прітачать вздовж входу в кишеню. Відверніть її вгору і настрочити близько до шву на припуск шва приточування. Тепер відверніть мішковину на виворітну сторону. Накладіть бічну частину на деталь переду, сумістите вхід в кишеню з розміченій лінією на бічній частині і сколіть деталі англійськими шпильками. Зшийте зрізи мішковини.
4
На задніх і передніх половинках стачайте виточки і заутюжьте їх до лінії середини деталі. Складіть попарно лицьовими сторонами один до одного передні і задні половинки. Стачайте крокові і бічні шви, обробіть їх оверложним швом і разутюжьте.
5
Одну штанину виверніть на лицьову сторону і вкладете їх один в одного. Потім сумістите крокові шви і стачайте лінію сидіння до мітки застібки. Шов обробіть оверложним швом і заутюжьте.
6
Далі пришийте застібку-блискавку. Для цього заутюжьте на виворітну сторону цельнокроение обтачки розрізу, причому обтачку праворуч запрасовують вздовж лінії середини переду, а з лівого боку - не доходячи 5 мм до лінії середини.
7
Прітачать ліву сторону блискавки під край припуску, зубчики застібки повинні бути розташовані впритул до згину. Праву сторону прітачать до обтачке, що не прихоплюючи деталь половинки брюк. Відстрочити вздовж застібки праву половинку брюк по розмітці.
8
Прітачать до верхніх зрізах пояс. Заутюжьте припуск в сторону пояса. Складіть його вздовж лицьовою стороною всередину і зшийте короткі зрізи, куточки зріжте близько до шву, пояс виверніть.
9
Підверніть на виворітну сторону нижній зріз, приметайте вручну і прокладете строчку з лицьового боку. Намагайтеся зробити це точно в шов приточування. Як застібки пришийте гачок або плоску гудзик.
10
Заутюжьте на виворітну сторону припуски на подгибку низу і підшийте вручну потайним швом. На готовому виробі заутюжьте «стрілки».
Штани міцно влаштувалися в жіночому гардеробі, завдяки своїй елегантності, практичності і зручності. Незважаючи на пору року і постійно мінливі тенденції моди, класичні брюки завжди залишаються актуальними.
Вам знадобиться
  • - папір для викрійки;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - брючна тканина;
  • - застібка-блискавка;
  • - ґудзик.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку або використовуйте готову. Її можна взяти з журналу мод або роздрукувати з інтернету. Для вибору лекала потрібного розміру виміряйте обхват талії, обернувши сантиметрову стрічку по лінії талії строго горизонтально. Потім оберніть стрічку по самим виступаючим точкам сідниць для вимірювання обхвату стегон. Виміряйте бажану довжину брюк. Визначте свій розмір і потрібну викрійку по таблиці, наведеної у виданні, орієнтуючись на зняті мірки.
2
Розкроїте з брючною тканини по дві передніх і задніх половини. Потім виконайте дві мішковини кишень, передній і задній пояс. Прострочіть виточки на задніх половинах, заутюжьте їх, заклавши до лінії середнього шва.
3
Складіть мішковини кишень з передніми половинками лицьовими сторонами, прокладете строчки вздовж входів в кишеню. Відвернувши мішковину на виворітну сторону, отстрочите вхід в кишеню на відстані 0,7 см.
4
Накладіть передню половинку на бічну частину по лінії суміщення і приметайте. Зшийте зрізи мішковини з вивороту. Приметайте мішковини під передню половинку, зрізавши припуск на правій бічній частині по лінії середини переду.
5
Виконайте бокові шви і потім - крокові. Разутюжьте припуски. Зшийте зрізи банта від мітки застібки до крокової шва. Заутюжьте цельнокроение обтачки застібки на виворітну сторону: зліва - не доходячи 0,5 см до середини переду для припуску під застібку, а праворуч - по середньої лінії переду.
6
Пришийте застібку-блискавку під край залишеного припуску. Сколите краю розрізу, поєднуючи лінії середини переду. Пристрочите вільну тасьму блискавки до обтачке правої кромки розрізу. Приметайте обтачку. Відстрочити праву передню половинку по розмітці вздовж застібки.
7
Складіть откосок вздовж і стачайте короткі нижні зрізи. Вивернувши откосок, підкладіть його під припуск застібки і приколіть до обтачке. Настрочити обтачку близько до шву пришивання застібки-блискавки. Знову закрийте розріз і продовжите оздоблювальну строчку до нижнього краю застібки, захоплюючи откосок.
8
Виконайте задній шов, потім - бокові шви на зовнішніх і на внутрішніх деталях пояса. Прітачать його зовнішню деталь до верхнього зрізу брюк, правий кінець пояса залишаючи при цьому виступаючим за лінію середини переду. Прітачать до откоску лівий кінець пояса.
9
Накладіть внутрішню деталь пояса на пришиту зовнішню деталь і зшийте по верхніх зрізах. Відверніть внутрішню деталь вгору. Обмітайте петлю на правому кінці пояса. Вивернувши його, пришийте внутрішній край. Відстрочити.
10
Припуски низу подверніте, заутюжьте і пришити вручну.