Як зробити зріз.

Досвідчені квітникарі і садівники знають, як важливо правильно підрізати, вкоротити і розсадити рослини. Обрізку рослин можна проводити як спеціальними садовими ножицями, так і за допомогою секатора. Щоб квітка виглядав красивим навіть після обрізки, потрібно зробити правильний зріз стебла і гілок.
Інструкція
1
Візьміть в руки секатор, акуратно відсуньте ту гілку, яку ви хочете відрізати. Розташуйте секатор так, щоб його гостре ріжуче лезо знаходилося з боку головного пагона, який ви вирішили залишити. У випадку якщо ви розташуєте з боку залишені втечі тупе лезо, то при зріз е залишиться не привертає погляд пеньок.
2
Зімкніть леза секатора енергійним, різким рухом. Але робіть це без будь-яких зусиль, інакше ви можете пошкодити поворотний гвинт і сама рослина. Крім цього, можуть викривити леза секатора.
3
Тверді і товсті пагони зріз айте за кілька рухів. Для цього після чергового змикання лез, злегка їх повертайте, немов ви оперізувала по колу всю гілку. Робіть це до тих пір, поки ви її не зріжете повністю. Під час повертання намагайтеся дотримуватися прямого кута, в іншому випадку ваш зріз може виявитися кривим і негарним.
4
Зрізуйте квіти рано вранці в сонячну погоду, і тоді вони простоять у вас набагато довше. Чим раніше ви це зробите, тим більше соків збережеться в клітинах рослини. Під час дощу робити зріз и вкрай не рекомендується.
5
Обрізуйте рослини гострим ножем, при цьому намагайтеся залишити стебло якомога довше. Робіть зріз під кутом, це дозволить збільшити поверхню, через яку рослина буде всмоктувати воду. Перпендикулярні зріз и приведуть до того, що стебло зріз анного квітки буде щільно прилягати до дна вази, що не дозволить воді надходити до клітин рослини в необхідній кількості, в результаті чого квіти швидко в'януть.
Зверніть увагу
У деревних рослин розщеплюється стебла за допомогою ножиць. Це дозволить полегшити проникання води в життєво важливі клітини рослин. Звернення з секатором повинно бути вкрай обережним і вимагає певних навичок.
Корисна порада
Обновляйте зрізи на стоять у вазі рослинах, бо через кілька днів перебування у воді їх кінці загнивають, покриваються слизом і перекривають доступ води до клітин квітів.