Як збільшити швидкість в локальній мережі.

Під час роботи великих локальних мереж можуть спостерігатися певні збої. Зазвичай це викликано різким підвищенням навантаження на пристрої, за допомогою яких створена дана мережа.
Інструкція
1
Найчастіше для збільшення швидкості передачі даних в локальній мережі необхідно замінити використовуване обладнання. Якщо ваша мережа побудована з використанням мережевого концентратора (світча), то придбайте і встановіть комутатор. Це обладнання володіє спеціальним алгоритмом обробки мережевого трафіку, який дозволяє виключити відправку файлів по невірному адресою. Даний метод виправдовує витрати в тому випадку, якщо до складу мережі входить більше 15 комп'ютерів, постійно обмінюються інформацією.
2
Іноді затримки в мережі виникають з вини самих користувачів. Зазвичай причиною виникнення неполадок є запуск певних програм, наприклад менеджерів закачувань. Такі утиліти забивають мережевий канал, тому постійно відправляють і отримують пакети. Нерідко користувачі використовують програми, що перевіряють загальнодоступні папки - наприклад, NetLook. Ці утиліти роблять колосальний вплив на роботу мережі , тому що відбувається величезна кількість звернень до всіх мережевих ПК. Вимкніть всі програми, які постійно працюють з вашою локальною мережею.
3
Якщо ви маєте справу з домашньої локальної мережею, що складається з 2-3 комп'ютерів, то оптимізуйте продуктивність кожного ПК. Деякі комп'ютери можуть бути настільки завантажені зайвими процесами, що у них не залишається ресурсів на підтримку якісної роботи мережевого підключення. Це особливо актуально в тому випадку, якщо один з ПК виконує функції сервера доступу до інтернету.
4
Обов'язково перевірте цілісність мережевих кабелів в тому випадку, якщо проблеми в роботі з мережею проявляються у окремо взятих пристроїв. Намагайтеся уникати перегинів кабелів при їх прокладанні та під час експлуатації. Періодично перезавантажуйте маршрутизатори і комутатори, щоб очищати кеш цих пристроїв.