Як зробити блискучу картинку.

Напевно ви не раз помічали на форумах, в блогах і на інших сайтах картинки, красиво переливаються, блискучі і виблискуючі, і задавалися питанням - як надати таке виблискування будь малюнку, який ви любите, і теж хотіли б викласти на форум ? Прикрасити зображення допоможе універсальний графічний редактор Adobe Photoshop. Зробити у ньому блискучий малюнок зможе навіть початківець користувач програми.
Інструкція
1
В Фотошопі відкрийте потрібну вам картинку, попередньо акуратно вирізану з фону. Продублюйте шар з завантаженою картинкою (Duplicate layer), а потім відкрийте меню Filter і відкрийте розділ Noise. Натисніть Add Noise, щоб додати шару ефект шуму.
2
Встановіть відповідні значення для шуму, пробуючи різні параметри і спостерігаючи зміни на превью картинки. Знайшовши оптимальний рівень шуму в процентах, натисніть ОК.
3
При бажанні ви можете створити ще пару дублів оригінального шару і додати в них шум таким же способом, вказавши інші параметри - в одному шарі зробіть трохи менше шуму, ніж в попередньому, а в іншому - трохи більше. Створіть два нових порожніх шару (Add layer).
4
На одному з порожніх шарів візьміть інструмент олівця або кисті розміром в 3 пікселі або трохи більше, і почніть наносити на малюнок білі великі точки-блискітки в хаотичному порядку.
5
Потім активуйте другий порожній шар, візьміть більш тонкий олівець і таким же білим кольором нанесіть на малюнок у довільному порядку дрібні білі точки.
6
Для імітації відблисків і спалахів використовуйте кисть у вигляді хреста-спалаху. Її можна завантажити з мережі, а можна намалювати самостійно і встановити як кисті (Edit> Define as brush). Пензлем для відблисків, вибравши білий колір, натискайте на створені точки, зменшуючи і збільшуючи її розмір на двох різних шарах. Відблиски можете злегка повертати для більшої різноманітності малюнка.
7
Відкрийте File і відкрийте вийшов малюнок в додатку Image Ready. Відкрийте розкадрування, в якій будуть розташовані всі створені вами верстви. Розподіляйте верстви по кадрам так, щоб виходила анімація - спочатку робіть видимими перші два шари, потім перший шар з блискітками і другий шар з блискітками.
8
Закінчивши робити анімацію, натисніть Play і перевірте, чи все ви зробили правильно. Розкадрування в будь-який момент можна відкоригувати, вказавши потрібний час для кожного кадру в секундах. Збережіть файл у форматі gif, вибравши в розділі File пункт Save Optimized.