Як використовувати навушники Як мікрофон. прінцепе роботи штекера для навушників.

Для деяких програм обміну відеоповідомленнями необхідно підключення не тільки пристрої виведення аудіосигналу ( навушники або колонки), але також і пристрої введення (мікрофон). Якщо у вас немає можливості купити новий мікрофон, скористайтеся непотрібними навушниками, задіявши їх, як мікрофон.
Вам знадобиться
  • - пара навушників;
  • - штекери типу «jack 3,5», «jack 6,3», «DIN».
Інструкція
1
Щоб скористатися навушниками як мікрофон ом, необхідно переключити їх з одного роз'єму в інший. Так для пристроїв виводу визначається зелений колір роз'єму, а для пристроїв введення - рожевий. Після перемикання намагайтеся використовувати тільки правий динамік (напис на навушнику right), т.к. гніздо для мікрофон а являє собою моносхему.
2
Для використання двох частин навушників необхідно їх перепаять, відрізавши старий штекер. Припаяйте дроти до нового штекера «моно» за принципом провід одного кольору до «базі», кольорові дроти з'єднайте разом, потім припаяйте до іншого контакту штекера. Після виконання пайки дочекайтеся остигання проводів, зберіть штекер і тільки після цього використовуйте його за призначенням.
3
Якщо вам необхідно використовувати мікрофон не для обміну повідомленнями через інтернет, а для караоке, роз'єм яких інший (jack 6,3), скористайтеся схемою, описаною вище. Всі дії аналогічні, т.к. принцип роботи штекерів обох типів зводиться тільки до передачі сигналу. Зверніть увагу, що використовувати навушники замість мікрофон а можна і через інші гнізда.
4
Досі не зникли з продажу штекери типу DIN. Даний стандарт з'явився ще в радянський час і був використаний практично в усіх сферах застосування побутової техніки. Вам достатньо розкрити штекер і припаяти дроти навушників до 1, 3 і 5 контакту. «База» з'єднується з 3-м контактом, ліві і праві канали - з 1-м і 5-м контактом. Якщо вхідний звук здається тихим, спробуйте переключити дроти каналів спочатку на 1-й контакт, а потім і на 2-й.
5
Єдина складність, з якою ви можете зіткнутися - тихий звук. Це відбувається через відсутність у пристрої навушників модуля передпідсилення, який за конструкцією не передбачений. Якщо у вас є вже непотрібні платою, наприклад плівковий плеєр або підсилювач, скористайтеся ним для збільшення рівня сигналу.