Як розкодувати модем.

Популярні останнім часом 3G- модеми випускаються для роботи з певним стільниковим оператором. Якщо у вашій місцевості різні оператори працюють з різними умовами якості зв'язку, то у вас виникне трудність при спробі підключення через сім-карту іншого оператора.
Інструкція
1
Для забезпечення такої можливості вам потрібно буде розкодувати модем. Подивіться на корпусі модему модель пристрою. Також модель повинна бути вказана в документації і на упаковці виробу. Не варто займатися прошивкою модему, якщо ви не впевнені в тому, що знаєте точну модель пристрою, так як невірно підібране програмне забезпечення може нанести шкоду модему. Також варто відзначити, що всі операції по прошивці модема повинні відбуватися в точності, як описано в інструкції.
2
Знайдіть за допомогою пошукової системи і завантажте програму прошивки модема спеціально для вашої моделі. Прочитайте відгуки про цю версії прошивки, а також ознайомтеся з інструкцією установки програми. Перевіряйте всі файли за допомогою антивірусного програмного забезпечення.
3
Виконайте перекодування модему, в точності дотримуючись вказівок інструкції. Дістаньте сім-карту перед процедурою прошивки і не від'єднуйте пристрій від комп'ютера, так як перепрошивка може нашкодити роботі сім-карти, що в подальшому позначиться на системі всієї роботи модему. Якщо ви використовуєте подовжувач USB для підключення, підключіть модем напряму в порт материнської плати.
4
Після першого включення модему після перепрошивки введіть нові дані по налаштування та підключення до стільникового оператора: ім'я оператора, точка доступу, днс, ім'я користувача і відповідний йому пароль. Подібну інформацію ви можете отримати у оператора або в інтернеті на офіційному сайті. Зазвичай програми прошивки надають можливість роботи з усіма поширеними типами стільникових операторів. Для перемикання оператора змініть настройки і саму сім-карту в модемі.