Як поміняти місцями файли. Як переставити файли місцями.

В комп'ютері, як і в житті, кожен звик все оптимізувати під себе. Приміром, така проста річ, як розташування файлів. На перший погляд немає особливої різниці, як файли розташовані всередині папки. Але певна оптимізація може багато в чому полегшити роботу на комп'ютері. Наприклад, можна перемістити часто використовувані файли в одну сторону, а ті, які використовуються рідше, залишити в іншій стороні папки.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows (XP, Windows 7).
Інструкція
1
У кожній операційній системі є свої нюанси, які слід враховувати. В ОС Windows XP все досить просто. Зайдіть в папку, в якій необхідно поміняти файли місцям. Натисніть по файлу лівою кнопкою мишки, але кнопку утримуйте. Після цього перетягніть його туди, куди захочете. Таким способом ви можете міняти файли місцями безпосередньо в самій папці.
2
Якщо ви хочете перенести файл з однієї папки в іншу, то зробити це можна так. Клацніть по файлу, який ви хочете перемістити, правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. В цьому меню необхідно вибрати опцію «Вирізати». Після цього натисніть правою кнопкою мишки по папці, в яку ви хочете перемістити файл, і потім в контекстному меню виберіть "Вставити". Якщо файл переміщується в папку, яка знаходиться на цьому ж логічному розділі жорсткого диска, то переміщення пройде миттєво. Якщо ж кінцева папка розташована на іншому логічному диску, то доведеться трохи почекати.
3
Якщо вам потрібно перемістити одночасно декілька файлів, то це можна зробити так. Натисніть і утримуйте клавішу ctrl. Потім не відпускаючи її, натискайте по файлах, які необхідно перенести, лівої кнопкою мишки. На останньому виділеному файлі натисніть правою кнопкою мишки, після чого виберіть команду «Вирізати».
4
Ті ж самі операції можна здійснювати і в операційній системі Windows 7, за винятком однієї. Ви не можете змінювати місцями файли всередині папки методом перетягування. Це можна робити хіба що на робочому столі. Розробники даної ОС просто виключили цю можливість. Єдиний варіант в такому випадку - це сортування. Для цього просто натисніть в потрібній папці правою кнопкою мишки по порожньому простору, а потім наведіть курсор на опцію «Сортування». З'являться варіанти сортування файлів в папці.