Як зробити книжку своїми руками.

Власноруч виготовлена книжка - це величезний простір для творчої фантазії. Взявши саморобну книжку і її структуру за основу, ви легко зможете виготовити красивий дизайнерський блокнот, альбом для скрапбукінгу, незвичайну записну книжку, і звичайно ви зможете зробити всі ці речі ексклюзивними подарунковими сувенірами, якщо прикрасите свої книжки і блокноти додатковими аксесуарами - розписом, декупажем, штучними квітами, колажами та іншими прикрасами. У цій статті ми розглянемо простий спосіб, що дозволяє швидко зібрати книжку з паперу та обкладинки.
Інструкція
1
Для початку подумайте, якою повинна бути товщина книги або блокнота. Візьміть потрібну кількість паперу формату А4, якщо ви хочете виготовити книгу стандартного розміру (А5).
2
Розділіть аркуші паперу на блоки по 3-4 листа. Кожен з блоків рівно по центру прошийте так, щоб їх можна було зігнути навпіл як брошуру. Потім зберіть всі готові блоки разом і заново прошийте їх, вже вручну, вводячи голку з ниткою у вже готові машинні строчки. На цьому етапі слід регулювати всі блоки паперу один до одного, щоб вони лежали щільно і рівно.
3
Виріжте окремо корінець книги з тканини і якісним клеєм приклейте його до бічної частини готового зібраного блоку аркушів.
4
Виріжте з щільного картону передню і задню обкладинку, розмір якої повинен бути трохи більше, ніж розмір аркушів А5. Окремо виріжте зі штучної шкіри або щільної тканини прямокутне полотно для обкладинки.
5
Двостороннім скотчем приклейте картонні заготовки до лівої і правої частини тканинною або шкіряною обкладинки з вивороту, так, щоб у центрі залишилося достатньо місця для корінця.
6
Виріжте куточки обкладинки і акуратно загніть і приклейте вільні смуги обкладинки всередину. Корінець з приклеєними блоками паперу приклейте клеєм до вільного місця між картонними обкладинками.
7
Приклейте до форзаців підігнуті смуги тканини, що виходять з корінця книги. Зверху кожен форзац заклейте кольоровим папером або картоном. Ваша книга готова - можете заповнювати її потрібною інформацією, вклеювати фотографії і робити записи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=utBlfDGH2mI