Як порахувати ревізію.

Ревізія в точках торгівлі проводиться згідно з Федеральним законом 129 та «Положенням про ведення звітності». Проводити перерахунок товарів можна кожен місяць або при зміні бригади, але не рідше одного разу на три місяці. Звіт в податкову інспекцію слід представляти щоквартально.
Вам знадобиться
  • - комісія;
  • - облікова відомість;
  • - прибуткові та видаткові накладні;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Щоб провести ревізію , створіть ревізійну комісію. До комісії включите бухгалтера, членів адміністрації, продавців зміни чи бригади. Якщо у вашій організації працює декілька бригад, то з кожної повинен бути присутнім старший продавець.
2
Порахуйте фактичний залишок товару на складі, в торговому залі. Бухгалтер зобов'язаний записувати всі найменування товарів в облікову відомість, а також вносити кількість залишку, вираженого в штуках, кілограмах або літрах.
3
Під обліковою відомістю поставте підписи адміністрації, бухгалтера, головного бухгалтера, старших продавців усіх смен.
4
За ревізійної відомості проведіть підрахунок. Складіть кількість залишку товару після попередньої ревізії з кількістю товару на складі і в торговому залі, додайте суми за прибутковими накладними. Проведіть підрахунок залишку в грошовому еквіваленті на момент проведення ревізії. Від отриманої цифри відніміть суму товару, повернутого постачальнику, списання і витрата по всіх накладним, суму виручки, що надійшла старшому касиру. Отриманий результат має дорівнювати фактичному залишку товару.
5
Якщо при проведенні ревізії було виявлено надлишки, внесіть їх в прибуткову відомість підприємства. Якщо проведена ревізія виявила недостачу, напишіть акт, ознайомте з ним усіх продавців. Вимагайте, щоб всі продавці написали пояснювальну записку з приводу виявленої недостачі. При необхідності запросіть обслуговуючу технічну організацію для перевірки вимірювальних приладів.
6
Ви можете вирахувати всю суму недостачі з зарплати продавців або винести письмове покарання, звільнити всіх винних осіб за статтею за недовіру і подати позов до суду про відшкодування збитків, заподіяних вашої організації.
7
Звільнення застосовується лише в тому випадку, якщо ви дійсно не довіряєте продавцям, в цьому випадку ви маєте право застосувати статтю 81 Трудового кодексу РФ або якщо продавці відмовляються добровільно погашати недостачу.