Як прошити принтер Samsung 4300. інструкція пр прошивці 4300.

Принтер , як і будь-яке інше пристрій, що має програмне забезпечення, може бути перепрошитий, причому цей процес в цьому випадку часто набагато простіше, ніж з іншими пристроями.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Меню» 8 разів поспіль і надрукуйте звіт, який крім загальних відомостей містить також інформацію про поточну прошивці. Визначте, прошивали Чи ваш принтер раніше; зазвичай у випадках, коли виконувалася перепрошивка, наприкінці версії програми додається літера F. Скачайте файл USBPRNS2.EXE за наступним посиланням http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/usbprns2.exe. Перевірте завантаження на наявність вірусів.
2
За версією поточної програми визначте, яку вам доведеться встановлювати надалі. Для прошивки OS Version 1.01.00.13 завантажте файл за наступним посиланням: http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/samsung/SCX-4300v1.13.zip. Зверніть увагу - файли не містять вірусів, однак це не означає, що вам не потрібно виконувати перевірку. Візьміть виконання цієї корисної процедури за правило.
3
Для 1.01.00.16 завантажте http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/samsung/SCX-4300v1.16.zip, для 1.01.00.18 - http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/samsung/SCX-4300v1.18.zip, для 1.01.00.21 - http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/samsung/SCX-4300v1.21.zip і http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/samsung/SCX-4300v1.23.zip для S Version 1.01.00.23 відповідно. Зверніть увагу, що установка неправильної прошивки може призвести до поломки, тому уважно читайте роздрукований текст.
4
Відключіть усі поточні USB-пристрої, окрім вашого принтера. Приступите до процесу перепрошивки пристрою. Перетягніть файл завантаженої вами прошивки на файл USBPRNS2.EXE. Дочекайтеся виконання процедури системою, після чого принтер перезавантажиться автоматично.
5
Вийміть картридж із принтера і заклейте його чип. Затисніть кнопку Stop на панелі друкувального пристрою і утримуйте її протягом декількох секунд. Після цього ви можете роздрукувати тестову сторінку.
Зверніть увагу
Встановлюйте прошивку, суворо дотримуючись правил її вибору, інакше ви можете пошкодити пристрій.