Як налаштувати навігатор на Nokia 5800.

Навігатор представляє собою спеціальний пристрій, який дозволить вам не загубитися навіть у незнайомому місті і неважливо, подорожуєте ви пішки або на машині. Багато сучасні телефони оснащені функцією Gps, що робить їх незамінним супутником у всіх поїздках і прогулянках.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - телефон Nokia 5800.
Інструкція
1
Скористайтеся додатком Garmin, щоб налаштувати навігацію в телефоні. Перед установкою даної програми отформатируйте карту пам'яті телефону, а потім і сам телефон. Скачайте інсталяційний файл з офіційного сайту додатки, http://www.gpsorel.org/download/new/Garmin/GarminMobileXTforWindowsMobile_42030w.exe. Підключіть телефон до комп'ютера, запустіть і встановіть програмне забезпечення, щоб встановити і налаштувати навігатор.
2
У вікні виберіть зі списку пристроїв свій телефон, клацніть по кнопці Install. У самому телефоні клацніть кнопку «Ні» після установки. Далі встановіть початкову безкоштовну карту, а також додаткові файли з офіційного сайту www8.garmin.com.
3
Після цього на комп'ютері перейдіть в карту пам'яті телефону, видаліть папку з ім'ям 2577, в якій знаходиться файл autorun.exe. Запустіть Garmin на телефоні для настройки навігації на Nokia 5800. Клацніть «З'єднання з Garmin GPS», потім вам необхідно визначити ID пристрою, щоб згенерувати ключ.
4
Перейдіть в головне меню, виберіть пункт "Налаштування", далі "Про систему». Перепишіть з екрану ID приладу. Потім скачайте і запустіть генератор http://www.gpsorel.org/download/new/Garmin/garmin_keygen.exe на комп'ютері. З його допомогою отримаєте ключ для свого телефону.
5
На ПК запустіть «Блокнот», скопіюйте туди отриманий код, файл збережіть під ім'ям sw.unl. Скопіюйте даний файл на карту пам'яті пристрою, куди встановлений Garmin. Тепер запустіть додаток на телефоні.
6
Для подальшої настройки навігації перейдіть на сайт http://forum.allnokia.ru/viewtopic.php?t=38399, скачайте потрібні вам карти. Присвойте карті одне з зрозумілих для додатка імен gmapbmap.img, gmapsupp.img, gmapsup2.img. Скопіюйте її в папку з встановленою програмою Garmin.
7
Запустіть генератор, виберіть пункт CASTOM MAPSET, у вікні, вставте FID карти. Отриманий код скопіюйте в текстовий файл, який потрібно зберегти як gmapsupp.unl, тобто його ім'я має відповідати імені файлу карти.