Як включити bluetooth адаптер.

Bluetooth являє собою специфікацію бездротових мереж, яка дозволяє забезпечити обмін даними між ПК, мобільними телефонами, принтерами, ноутбуками, джойстиками, навушниками, гарнітурами за допомогою недорогий і доступною радіочастоти.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний bluetooth адаптер , щоб з'єднати мобільний телефон і комп'ютер. Як правило, вони підключаються за допомогою порту usb, тому в комплекті має бути спеціальне ПЗ та драйвер. Увімкніть пристрій в порт, вставте в привід диск з драйверами, запустіть файл setup.exe. Далі погодитеся з умовами ліцензійної угоди, виберіть папку для установки і клацніть «Встановити». Далі перезавантажте комп'ютер.
2
Клацніть по ярлику Bluetooth-оточення, буде запущений майстер підключення Bluetooth. Виберіть місце розміщення ярликів, клацніть «Далі». У наступному вікні у відповідному полі введіть ім'я вашого комп'ютера, яке буде відображатися в мережі, а також тип вашої машини - ноутбук або настільний комп'ютер.
3
Клацніть «Далі». У наступному вікні буде запущений майстер настройки Bluetooth. У вікні виберіть служби, які будуть підтримуватися вашим адаптер ом. Краще встановити всі прапорці при підключенні адаптер а Bluetooth до комп'ютера. Налаштуйте параметри окремих служб по необхідності, для цього виділіть опцію і натисніть на кнопку «Налаштування». Бажано у всіх налаштуваннях встановлювати «Шифрування», щоб ускладнити процедуру несанкціонованого доступу до вашої інформації.
4
Додайте всі Bluetooth-пристрої, а також встановіть на них опцію «Бачимо для всіх», клацніть «Далі». На екрані з'являться всі пристрої, доступні на даний момент. Виберіть потрібне і клацніть «Далі». На початку взаємодії всіх пристроїв необхідно виконати аутентифікацію. В полі «Пін-код» введіть набір цифр і клацніть «Почати зв'язування». Ту ж комбінацію чисел введіть у пристрої. Після цього на підключеному апараті з'являться всі доступні для використання функції.
5
Аналогічно виконайте в'язку інших пристроїв з комп'ютером, щоб завершити підключення Bluetooth- адаптер а. Для організації з'єднання з інтернетом за допомогою даного пристрою необхідно встановити додаткове спеціальне забезпечення або скористайтеся однієї зі служб телефону, Dial-up networking.
Bluetooth дає можливість відправляти дані на інші пристрої по бездротовому зв'язку. Це можуть бути як мультимедіа файли, фотографії, так і документи, які треба передати.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з можливістю активації функції Bluetooth
  • - USB-адаптер Bluetooth
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашому комп'ютері є функція "Bluetooth". Для цього відкрийте «Мій комп'ютер». Правою кнопкою миші клікніть на вільному просторі вікна. Виберіть «Властивості». Відкриється вікно «Перегляд основних відомостей про вашому комп'ютері». На панелі зліва натисніть «Диспетчер пристроїв». Там Bluetooth буде вказаний в мережевих адаптерах.
2
Відкриття вікна «Включити Bluetooth» відбувається автоматично при спробі підключитися до комп'ютера таким способом будь-якого пристрою. Для цього в заводських налаштуваннях комп'ютера зазначено «Підключення за умовчанням» Наприклад, якщо треба синхронізувати телефон, то спершу активуйте Bluetooth на телефоні. Виберіть на комп'ютері файл, який хочете передати. Клікніть на ньому правою кнопкою мишки. Натисніть «Відправити»> Bluetooth.
3
Вас привітає «Майстер відправки через Bluetooth». Автоматично будуть знайдені всі можливі адресати в радіусі дії сигналу. Виберіть правильний (де вказано ім'я вашого телефону). Якщо раніше комп'ютер синхронізуватися з яким-небудь віддаленим джерелом таким чином, то буде окрема кнопка «Натисніть тут для відправки (ім'я)». Клікніть на неї, якщо вказано правильне ім'я.
4
При необхідності активувати інший пристрій, виберіть «Далі». Комп'ютер почне пошук можливого обладнання.
5
Бувають ситуації, коли налаштування Bluetooth на комп'ютері збиваються. У такому випадку треба активувати обладнання самостійно.
6
Натисніть комбінацію клавіш Fn + F5. Кнопка Fn знаходиться в нижньому лівому куті клавіатури. На моніторі з'явиться вікно «Параметри бездротових пристроїв». Виберіть Bluetooth, натисніть «Вкл.». Зачекайте кілька секунд, поки вікно автоматично закриється, або натисніть клавішу «Пробіл».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-6wiQ2yWPZ4
Корисна порада
На деяких комп'ютерах є окремо виведена клавіша або перемикач для включення Bluetooth. Може перебувати на корпусі пристрою/на клавіатурі. Уважно огляньте умовні позначення.