Як завантажити на nokia карти gps.

Завантаження карт на навігатори телефонів Nokia може відбуватися по-різному. Тут все залежить від можливості вашого інтернет-з'єднання і інших параметрів вашого мобільного пристрою.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету на комп'ютері або телефоні;
  • - програма Nokia Map Loader;
  • - диск з PC Suite.
Інструкція
1
Завантажте на ваш комп'ютер програмну утиліту Nokia Map Loader з офіційного сайту розробника. Вона допоможе вам скачувати картки в ваш мобільний пристрій Nokia за допомогою підключення до інтернету через комп'ютер. Отриманий через інтернет файл скопіюйте в пам'ять вашого смартфона і від'єднайте пристрій від комп'ютера. Зайдіть в диспетчер файлів телефону в меню «Офіс» (в деяких моделях телефонів в «Панелі управління»).
2
Виконайте установку програми Nokia Map Loader, натиснувши на інсталятор. Дозвольте програмі виконання всіх необхідних для роботи дій. Встановіть на вашому комп'ютері NokiaPCSuite з диска, який йде в комплектації всіх мобільних пристроїв Nokia. Підключіть телефон до комп'ютера і виберіть у ньому режим підключення PCSuite.
3
Запустіть в телефоні встановлене вами програми Nokia Map Loader. Виберіть у його меню ваше розташування: Europe - Russia. Натисніть на кнопку запуску завантаження карт, після чого дочекайтеся, поки протягом певного періоду часу система зробить потрібні дії. Після цього від'єднайте пристрій через безпечне вилучення.
4
Виконайте завантаження карт в навігатор телефону Nokia за допомогою меню оновлення програмного забезпечення в панелі управління. Запустіть перевірку наявності файлів, доступних для завантаження вашого телефону, потім відзначте галочкою пункт оновлення карт навігатора.
5
Запустіть процес інсталяції, дочекайтеся, поки система виконає необхідні дії. Зверніть увагу, що це може зайняти тривалий час залежно від обсягу файлів і швидкості вашого інтернет-соєдненіє, краще всього, якщо у вас виконується високошвидкісне підключення по Wi-Fi або 3G.
6
Завантажте спеціальні програми, які встановлюються в ваш телефон разом із завантаженими до них картами. Таких додатків досить багато, найголовніше - вибрати те, яке підходить під вашу операційну систему і дозвіл екрана.
Корисна порада
Користуйтеся завантаженням карт з комп'ютера - це набагато швидше.