Як встановити нові гаджети.

Гаджет - міні-додаток, що розширює можливості окремих програм або операційної системи. Наприклад, установка гаджетів підтримується браузером Opera, а також ОС Windows 7. Для їх установки необхідно підключення до інтернету.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Виконайте завантаження потрібного гаджета, щоб встановити його в операційній системі Windows 7. Наприклад, перейдіть на сайт http://www.sevengadgets.ru/, праворуч виберіть категорію, наприклад, «Мультимедіа і радіо», далі перегляньте список доступних додатків. Щоб прочитати їх повний опис, клацніть по назві. Щоб встановити гаджет, клацніть по посиланню, що знаходиться після слова «Скачати». Дочекайтеся завершення завантаження і запустіть файл.
2
Розпакуйте викачаний архів в будь-яку папку на комп'ютері, щоб виконати установку гаджета на Windows 7. Далі двічі клацніть лівою кнопкою миші по файлу, яке має розширення * .gadget. У цього типу файлів специфічний значок - годинник, калькулятор і листок. Далі після запуску файлу на екрані виникне вікно попередження системи безпеки.
3
У даному вікні клацніть кнопку «Встановити». Час установки гаджета на комп'ютер залежить від розміру його файла - це може зайняти від декількох секунд до хвилини. Дочекайтеся, поки що встановлюється програма не з'явиться на робочому столі автоматично.
4
Для вибору гаджета з усіх, встановлених в системі, клацніть на робочому столі правою кнопкою миші, виберіть з меню « Гаджети », після цього буде відкрито вікно зі слайдами всіх доступних доповнень. Для їх активації виберіть потрібний гаджет і перетягніть його на робочий стіл.
5
Виконайте установку гаджета в Opera, наприклад, Gtalk. Даний плагін дозволяє працювати в браузері з відкритим паралельно клієнтом обміну миттєвими повідомленнями. Перейдіть на сайт http://talkgadget.google.com/talkgadget/popout?hl=ru, далі клацніть F12, запустіть меню налаштувань сторінки.
6
Далі виберіть «Змінити налаштування сайту», відкрийте в даному вікні вкладку «Мережа», виберіть у меню «Ідентифікація браузера" пункт "Маскувати як Firefox». Додайте закладку в програму, ім'я Gtalk, скопіюйте адресу сайту з гаджетом, встановіть прапорець у пункті «Відобразити на панелі» і клацніть «ОК». У бічній панелі програми з'явилася кнопка управління гаджетом.