Як прошити кпк asus.

Програми прошивки для кишенькових персональних комп'ютерів Asus завжди встановлюються в пристрій в залежності від його моделі, а також від виду самої прошивки. Як же виробляти цю прошивку?
Вам знадобиться
  • - карта пам'яті MicroSD;
  • - провід для підключення пристрою до комп'ютера;
  • - СЗУ;
  • - прошивка для вашої моделі.
Інструкція
1
Знайдіть карту пам'яті формату MicroSD і відформатуйте її в файлової системі FAT16 (Не переплутайте з FAT32). Обсяг карти не повинен перевищувати 2 Гб. Підключіть кишеньковий комп'ютер до мережевого джерела живлення. Виконайте в інтернеті пошук програм прошивок для вашої моделі портативного пристрою. Скачайте підходящу вам на ваш комп'ютер.
2
Після завантаження обов'язково перевірте файли в архіві на наявність вірусів і шкідливого коду, навіть якщо ви завантажили їх з надійного джерела. Прошивку завжди найкраще скачувати з офіційного сайту виробника пристрою, однак, якщо ви виконаєте завантаження з іншого ресурсу, переконайтеся хоча б у її працездатності та наявності позитивних відгуків користувачів, оскільки найчастіше неякісної програмою перепрошивки можна зіпсувати КПК без можливості самостійного відновлення.
3
Уважно ознайомтеся з інструкцією до завантаженої вами програмі прошивки, зазвичай вона знаходиться в одному архіві з файлами установки. У деяких випадках детальний процес описаний на сторінці завантаження. Уважно дотримуйтесь її вказівкам, скопіюйте файли прошивки на підготовлену отформатированную вами карту MicroSD.
4
Далі здійснюйте запуск процесу відповідно до інструкції. У деяких випадках ви можете використовувати USB-кабелі для з'єднання з комп'ютером, а іноді підійде тільки мережевий зарядний пристрій. Дуже рідко перепрошивка виконується за наявності одного тільки акумулятора в якості джерела живлення.
5
Якщо ви не впевнені в тому, що зможете виконати перепрошивку КПК Asus самостійно, віднесіть пристрій у спеціалізований сервісний центр, де для вас встановлять необхідне програмне забезпечення з мінімальною можливістю нашкодити пристрою.
Корисна порада
Перед перепрошивкой ознайомтеся з гарантійними умовами.