Як під'єднати psp до телевізора.

З моменту появи різних комп'ютерних ігор почалася глобальна бум на обладнання, що дозволяє брати участь в комп'ютерних змаганнях, причому це торкнулося не тільки модернізовані персональні комп'ютери, але і вельми популярні на сьогоднішній день PSP. Справжнім нововведенням стала можливість підключити PSP до телевізору , що надає геймеру можливість повністю зануритися в світ ігрових пригод і битв. Втім, для цього задоволення потрібне спеціальне ПЗ і технічна підготовка.
Інструкція
1
Спершу ознайомтеся з докладною інструкцією, що додається до кожної ігрової консолі. Тим більше що бувають ситуації, коли застарілі моделі не можуть взаємодіяти з іншим обладнанням. Далеко не кожне обладнання підходить для того, щоб підключити його до телевізору . Для цього знадобляться певні прилади нового покоління, які мають відповідний софт і роз'єми. Проблема може полягати і в тому, що такі прилади коштують досить дорого, що без сумніву обмежує цільову аудиторію (хоча, за твердженнями фахівців, у майбутньому їх вартість знизиться).
2
Придбайте спеціальний кабель, який підходить до телевізійних роз'ємів. Але це в тому випадку, якщо у вас є певний досвід і навички поводження з подібними речами.
3
Скачайте і інсталюйте спеціальне програмне забезпечення для моделі вашого телевізора. Знайти подібний софт можна на всіляких інтернет ресурсах. Конкретно в цьому випадку потрібно враховувати модель телевізора і бренд виробника. Діагональ рідкокристалічного телевізора тут ролі не грає. Також можна підключати ігрову консоль і до старих «совковська» телевізорам.
4
Для цього потрібно завантажити спеціальну консоль і теж вміти поводитися з проводами підключення (варіант адаптації виходів). Саме підключення такого роду займає близько 30 хвилин, однак якщо виникли труднощі, краще процес призупинити, щоб уникнути сумних наслідків і наступних фінансових затрат на заміну софта.
5
Після того, як PSP підключився до телевізору , зайдіть в меню настройки екрану і збільште розмір виведеного зображення на ваш розсуд. За допомогою підключення консолі до телевізору , можна переглядати відеофільми, фотографії, заходити в інтернет і, звичайно ж, грати у відеоігри.
Sony Playstation Portable набула великого поширення завдяки своїм функціоналом і великим можливостям. Вона дозволяє спілкуватися в Skype, слухати музику, дивитися фільми, грати у відеоігри. Більш того, PSP дозволяє робити все це на екрані практично будь-якого телевізора або монітора.
Вам знадобиться
  • - композитний кабель PSP;
  • - плагін RemoteJoy;
  • - USB кабель для підключення приставки до комп'ютера
Інструкція
1
Для підключення PSP до телевізора існує спеціальний компонентний кабель. Він продається в спеціалізованих салонах зв'язку і магазинах техніки. На одному його кінці знаходиться п'ять роз'ємів «тюльпан» (синього, зеленого, червоного, білого, знову червоного кольору). Інший кінець підключається до PSP.
2
Виберіть в меню приставки «Налаштування приєднаного екрану» пункт «Переключення введення відео». Можна запускати улюблені ігри або відео, і насолоджуватися.
3
Якщо не вдається знайти підходящий кабель, то можна скористатися можливістю грати на PSP за допомогою звичайного монітора з плагіном RemoteJoy.Скачайте плагін і скопіюйте файл RemoteJoyLite.prx в папку seplugins. В файлах vsh, game, game150, pops пропишіть рядок ms0:/SEPLUGINS/RemoteJoyLite.prx.
4
Зайдіть в Recovery Menu пристрої та активізуйте всі плагіни з ім'ям «RemoteJoyLite».
5
Підключіть кабель USB до PSP і комп'ютеру. Вкажіть у вікні установника драйвера шлях до папки «LibUSB \ driver», після чого запускайте RemoteJoyLite_en.exe як звичайна програма Windows. Натискайте на PSP клавішу O і виберіть те, у що будете грати.
6
Для Windows Vista і Seven установка драйвера для PSP пройде трохи інакше. Після того, як система видасть повідомлення «Вставте диск, що постачається з пристроєм PSP Type B» виберіть пункт «Такого диска немає. Покажіть інші можливості »-« Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері ». Натисніть «Обзор» і вкажіть шлях до папки з драйверами для Windows. Якщо система видасть повідомлення «Не вдалося перевірити видавця цих драйверів» виберіть «все одно встановити цей драйвер».
7
Щоб зняти скріншот скористайтеся кнопкою клавіатури комп'ютера F11. Він з'явиться в папці програми Capture. Щоб включити або відключити відображення картинки з екрану пристрою натисніть F3, а для виклику меню налаштувань натисніть клавішу Esc. Поєднання кнопок Alt і Enter дозволяє включати і відключати повноекранний режім.F12 записує відеоролики з гри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kM9y8QA86V8
Зверніть увагу
Як підключити PSP до телевізора? І так, якщо у Вас модель 2000, або 3000, то можливість підключення до телевізора є! Для цього Вам необхідний лише композитний кабель. Композитний кабель має на одному кінці роз'єм для PSP, на іншому п'ять «тюльпанів», сумісних з усіма сучасними телевізорами.
Корисна порада
Потреба підключити psp до телевізора, напевно, є у всякого геймера, тому як це дає майже необмежені можливості і на порядок збільшує реалістичність ігор. Щоб не помилитися в процесі підключення psp до телевізорів, необхідно спочатку ознайомитися з докладною інструкцією, яка додається до кожної ігрової консолі, - тим більше, що застарілі моделі не дозволяють взаємодіяти з іншими приладами.