Як грати на двох psp.

Грати в одну і ту ж гру на різних приставках PlayStation Portable можливо в декількох випадках, однак обов'язковою умовою завжди буде наявність хоча б одного диска з грою в приводі. Також зверніть увагу, що піратські копії ігор по мережі недоступні.
Вам знадобиться
  • - диск з грою;
  • - підключення Wi-Fi.
Інструкція
1
Запустіть одну і ту ж гру на різних приставках, переконавшись, що диски знаходяться в UMD-приводах пристроїв, і включіть на обох консолях Wi-Fi. Зверніть увагу, що в обох пристроях повинен бути вставлений ліцензійний диск з грою, і варіант, коли будь-який диск використовується в перепрошитого пристроях для запуску неліцензійних ігор з, образів тут не допоможе.
2
Увімкніть режим «Мультіплеер» на одному пристрої, на другому в даному меню виберіть «Приєднатися до гри» після того, як система закінчить сканування доступних мережевих пристроїв. Дочекайтеся, поки гра почнеться автоматично або у вас відобразиться спеціальне меню для її запуску.
3
Скористайтеся спеціальною функцією передачі даних по мережі Wi-Fi "Game Sharing" в тому випадку, якщо диск з грою всього один. Дана технологія забезпечує передачу деяких ігрових файлів на приставку, в якій цієї гри немає, дозволяючи гравцеві переглядати необхідні елементи. Така функція може бути присутні не у всіх моделях, тому перевірте обидві приставки на її наявність.
4
Вставте його в UMD-привід однією з консолей і в меню запущеної гри виберіть параметр «Мережа»/Network. Виберіть підключення за допомогою функції Game Sharing (або Share Game - в деяких варіантах прошивок пристроїв). На другий консолі PlayStation Portable активуйте параметр спільної гри в розділі «Гра», який знаходиться вже в головному меню самого пристрою.
5
Дочекайтеся закінчення сканування мережі та виберіть підключення до гри першої консолі. Підтвердіть запит і натисніть «Ок» на обох приставках. Виконайте відповідні налаштування гравців, вкажіть необхідні для продовження дані, після чого гра буде запущена вами або автоматично. Зверніть увагу, що ви з другим гравцем повинні знаходитися на досить близькій відстані для підтримки рівня сигналу.
Зверніть увагу
Ваша приставка повинна мати всі необхідні функції для виконання підключення по блютус або wi-fi з'єднанню.
Корисна порада
Користуйтеся ліцензійними іграми для гри по мережі.