Як прикріпити обкладинку альбому.

Обкладинка альбому для малюнків або фотографій - це його обличчя. Вона повинна бути не просто красивою, а з неповторним характером. Підкреслити особливості вмісту альбому і задати його настрій можна за допомогою різних способів кріплення обкладинки.
Інструкція
1
Дуже довго протримається обкладинка, прошита разом з листами альбому . Кожен лист складіть навпіл, потім вставте їх один в одного. З таких зошитів по 6-10 аркушів сформуйте альбом потрібної товщини. Першу і останню зошити в стопці оберніть більш щільним листом паперу або картону - він і стане обкладинкою.
2
Розгорніть перший зошит, покладіть її лицьовою стороною до себе. За допомогою лінійки розділіть місце згину на рівні відрізки. Відзначте їх точками. Так само поступите з іншими зошитами. У місцях, позначених крапками, проколіть зошити наскрізь (шилом або циганською голкою) .Подберіте синтетичні нитки, товщина яких дорівнює діаметру проколу. Прошийте нею перший зошит швом «уперед голку» знизу вгору. На ту ж нитку надіньте і другу зошит. Коли дійдете до нижнього краю, просмикніть голку через сусідній стібок в першому зошиті. Таким способом переплетіть весь альбом.
3
Якщо ви не хочете, щоб нитки були видні, надіньте обкладинку після того, як палітурка буде зроблений. Виріжте її з цілісного шматка картону, додавши між передньою і задньою половинами ширину корінця (до неї додайте 2 мм з кожного боку). Місця згину обкладинки прокреслите тупим твердим предметом, щоб картон не ламався і згинався рівно. Змастіть клеєм першу сторінку альбому . Прикладіть до неї обкладинку і розгладьте від центру до країв. Коли клей підсохне, поступите так само з задньої обкладинкою. Корінець трохи проклеюють.
4
Більш простий палітурка можна створити, якщо у вас є струбцини і дриль. Складіть все листи альбому в стопку. Зверху і знизу покладіть більш жорстку обкладинку. Затисніть стопку в струбцинах, відступивши від краю на 2 см. В 1 сантиметрі від краю накресліть лінію і розділіть її на рівні відрізки. Змастіть корінець альбому клеєм і злегка розсуньте сторінки, щоб він потрапив всередину.
5
Коли клей висохне, просвердлите альбом наскрізь в позначених місцях. В отвори вставте вовняну нитку або джутовий шнур. Переплетіть альбом через край або швом назад голку. Закріпіть нитку вузлом.
6
Сшейте знімну обкладинку з тканини приємною забарвлення. Викроїте її подібно обкладинках, які використовуються для шкільних підручників і зошитів. Виміряйте альбом в закритому стані - висоту і ширину сторінок і корінця. Відповідно до параметрами виріжте прямокутну деталь. До країв такий обкладинки пришийте кишені, в які будуть вставлятися форзаци. Щоб обкладинка краще трималася, форзаци альбому зміцните картоном.