Як намалювати морду тигра. малювати морду тигра поетапно.

Тигр завжди привертає до себе увагу, це грізний і красивий звір. Якщо ви хочете навчитися зображати його на папері, уважно вивчіть будову його голови і морди, наприклад, по фотографії. Потім візьміть аркуш хорошою білого паперу, простий олівець і починайте малювати.
Вам знадобиться
  • - прості олівці різної м'якості;
  • - папір;
  • - ластик.
Інструкція
1
Намалюйте рівне коло, можна навіть за допомогою циркуля. Знайдіть центр кола (це буде середина перенісся) і проведіть вертикальну лінію. Через центр проведіть вигнуту лінію, на якій будуть лежати очі і вуха. Тепер поставте ключові точки, для цього кожну половину дуги розділіть навпіл і поставте точки (це будуть зовнішні куточки очей). Побудуйте перпендикулярні прямі, в точках перетину їх з колом ви отримаєте точки вух і губ. Потім поставте точки внутрішніх куточків очей, для цього внутрішню частину дуги поділіть приблизно на дві рівні частини.
2
Поділіть нижню половину центральної вертикалі на три рівні частини. З нижніх куточків очей проведіть лінії до точок губ (нижні точки на окружності). На відстані 1/3 від нижньої окружності проведіть дугу і розділіть її на 4 частини. Це буде ніс тигра .
3
Проведіть основні контури морди: намалюйте вуха, вилиці (як продовження верхньої дуги), губи, трикутник носа. Потім намалюйте підборіддя такої ж ширини, як і ніс. Прорисуйте очі.
4
Додайте тигру бакенбарди і схематично намалюйте груди. Ретельніше прорисуйте ніс, верхня частина повинна бути схожа на галочку. Додайте виразності очам, пологіша верхня частина додасть тигру грізний вигляд. Намалюйте круглі зіниці.
5
Намалюйте смуги. Почніть з смуг на лобі тигра , вони будуть схожі на невелику ялинку. Додайте смуги навколо очей і морди в вигляді променів. Потім прорисуйте дві-три смуги у вигляді кіл на бакенбардах. Забарвлення може змінюватися у різних тигрів, тому окрас свого тигра ви вибирайте самі. Намалюйте на морді смужки для вусів і самі вуса, додайте пару волосків-вибрисс на підборідді.
6
Раскрасьте тигра , при цьому зверніть увагу на те, що ніс і лоб у нього завжди помаранчеві, а частина бакенбардов, підборіддя і плями над очима білі.
Корисна порада
Навчившись малювати голову тигра, не зупиняйтеся на цьому і спробуйте намалювати тигра цілком.