Як потрапити в сервісне меню телевізора. сервісне меню samsung яскравість.

Вхід в сервісне меню телевізора необхідний для регулювань будь-яких установок ТВ, наприклад: розмір зображення по вертикалі, корекція растру, яскравість, а також багатьох інших параметрів. Зробити це можна за допомогою натискання певних послідовностей кнопок на пульті дистанційного управління.
Вам знадобиться
  • - телевізор;
  • - пульт дистанційного керування.
Інструкція
1
Виконайте вхід в сервісне меню телевізора Samsung. Якщо у вас моделі SCV11A, TVP3350, TVP5350 або TVP5050, значить на пульті ДУ послідовно натисніть кнопки StandBy - P.Std - Menu - Sleep - Power On. Після цього на екрані з'явиться меню Adjustment. Це значить, що вам вдалося увійти в сервісне меню телевізора. Якщо у вас модель CK5038 ZRTBWCX на шасі SCT11B, виконайте натиснення такої послідовності команд: STAND-BY - P.STD - HELP - SLEEP - POWER ON.
2
Для моделі CS7272 PTRBWX на шасі SCT 51A - послідовно натисніть кнопки PICTURE OFF -SLEEP - P.STD - MUTE - PICTURE ON. Якщо модель вашого телевізора CS 2139TR, CS-25M6HNQ, CS21A0QWT, CS-21D9, CK-564BVR, CS-21S4WR, CZ-21H12T, або CS-21S1S, значить натисніть кнопку hidden, а далі дуже швидко наступну послідовність: Stand-By - Pstd - Help - Sleep - Power on. Для моделей, виконаних на шасі KS1A: STAND-BY, далі натисніть DISPLAY, потім MENU - MUTE - POWER ON.
3
Увійти в меню телевізора Sony моделей KV-C2171KR, KV-X2901K, KV-X2501K, KV-X2581KR, KV-M2540K, KV-X2581K, KV-M2541K, KV-X2981K, KV-X2101K або KV-X2981KR можна, використовуючи послідовне натискання кнопок Display on screen, 5, VOL +, TV, в правому верхньому куті екрану телевізора повинна з'явитися напис ТТ. Якщо у вас моделі KV-M2101, KV-M2170, KV-M2171 або KV-M1440, переведіть ваш телевізор в черговий режим, далі натисніть на пульті наступну послідовність кнопок: ON SCREEN DISPLAY - 5 - VOLUME + - TV.
4
Увійти в меню телевізорів TELEFUNKEN, THOMSON, BRANDT, FERGUSON, SABA, NORDMENDE, працюючих на процесорі ST92T93J9B1 або ST9093 можна за допомогою наступного способу. Використовуючи пульт дистанційного керування, переведіть телевізор черговий режим, вимкніть його за допомогою селевого вимикача.
5
Потім натисніть на синю кнопку з написом VT, включите мережевий вимикач. Далі натисніть повторно на кнопку VT. В результаті на екрані з'явиться таблиця з написами Setup, Video, Geom. Це і є сервісне меню . Щоб вийти з цього режиму, клацніть кнопку STAND-BY.
6
Виконайте пошук комбінації клавіш, щоб увійти в сервісне меню телевізора на сайті http://master-tv.com/article/servise/. У верхній частині вікна натисніть першу букву назви вашого ТВ, далі виберіть зі списку фірму-виробника і конкретну модель.
Сервісне меню телевізора служить для додаткових налаштувань параметра прийому даних і переданого зображення. Для його активації існує декілька комбінацій, придатних до різних моделей.
Вам знадобиться
  • Пульт ДУ.
Інструкція
1
Зверніть увагу на час випуску вашої моделі телевізора. Цілком можливо, що якщо модель була випущена порівняно недавно, для неї існують дещо інші коди. Це пов'язано з тим, що дане меню постійно доопрацьовується, і по ходу випуску компанією Samsung нових телевізорів, в них інсталюється певна програма, яка запускається за допомогою різних комбінацій на пульті.
2
Візьміть пульт, швидко і послідовно натисніть такі кнопки: MUTE-1-8-2-POWER ON. Зверніть увагу, найкраще не допускати перерви між натисканням кнопок більше 1 секунди, оскільки комбінація може попросту скинутися. Якщо ви натиснули неправильну кнопку, зачекайте кілька секунд і почніть заново.
3
Якщо послідовне натискання вищевказаних кнопок не дало ніяких результатів, скористайтеся іншим кодом для входу в сервісне меню телевізора Samsung. Це може бути комбінація info-menu-mute-power, яка найбільш характерна для пристроїв вже застарілих моделей телевізорів.
4
Після того як ви потрапите в сервісне меню телевізора, зробіть необхідні зміни в його роботі, після чого вийдіть, зберігши настройки. Для того щоб переходити по пунктах сервісного меню, використовуйте кнопки зі стрілками, ОК і Menu (остання вас повертає на попередню позицію).
5
Якщо вироблені вами настройки не кращим чином відобразилися на якості зображення, знову відкрийте сервісне меню і виберіть відновлення заводських налаштувань. Якщо ви не маєте уявлення про те, що спричинить зміну того чи іншого параметра, краще за все не відкривайте сервісне меню.
Корисна порада
Ознайомтеся з функціями сервісного меню перед внесенням змін.