Як в'язати з хутром.

Хутряні вироби є не тільки теплими і зручними, а й вдобавок символізують достаток, заможність і шик. Один із способів обзавестися красивим і оригінальним хутряним виробом - це зв'язати річ, використовуючи в в'язанні шматочки хутра. Така річ буде доступною і незвичайної, а освоїти в'язання з хутром може кожен, хто вже має основні навички в мистецтві в'язання гачком. Таким способом ви можете пов'язати що завгодно - шапочку, шарф, красиве пончо або палантин. Будь-яка річ з вовни та хутра буде викликати захоплення і цікавість оточуючих.
Інструкція
1
Щоб виготовити в'язану хутряну шапку, візьміть відріз гарного довгого хутра, а потім дуже гострим ножем акуратно нарізайте хутро на вузькі довгі смужки шириною по півсантиметра.
2
Виміряйте обхват голови і наберіть на гачок відповідну кількість повітряних петель. В'яжіть простий спіральної в'язкою, використовуючи стовпчики без накиду в першому ряду, а в другому ряду в'язання починайте включати в роботу хутряні шматочки.
3
Прикладайте до в'язання хутро і пров'язуйте стовпчик без накиду, а потім введіть гачок позаду хутра і знову пров'яжіть стовпчик без накиду.
4
Після цього повторіть такий же стовпчик без шматочка хутра. Продовжуйте в'язати шапочку по спіралі, додаючи потрібну кількість петель для розширення полотна, і чергуйте стовпчики з Провязав в них шматочками хутра зі стовпчиками без хутра.
5
Закінчивши другий ряд, пров'яжіть третій ряд повністю без хутра. Четвертий ряд зв'яжіть з хутряними шматочками так само, як і другий. Потім знову пров'яжіть ряд без хутра. Чергуйте ряди з хутром і без хутра, а ближче до нижньої частини шапки починайте збавляти петлі і пров'язуйте кожен стовпчик з хутром, що не чергуючи стовпчики в ряду.
6
Таким способом ви зможете зв'язати шапку, рівномірно вкриту густим шаром пухнастого хутра. Використовуючи хутряні шматочки і смужки, можна також варіювати структуру вироби, вив'язуючи полотно з хутряними помпонами, смужками хутра різного кольору, і так далі.
7
Ще один простий спосіб виготовити хутряну шапочку на в'язаній основі - це заздалегідь зв'язати просту шапку з пряжі, а потім гачком або штопальної голкою витягувати ворс хутряних смуг, якими ви обплітає готові в'язані полотна. Додавайте до виробу хутряні хвостики, пензлики, намистини та інші аксесуари для прикраси.