Як лікувати келоїдних рубець.

Келоїди - самі несприятливі види рубців. Такі методи, як лазерне шліфування, микродермабразия в даному випадку не застосовуються, оскільки можуть тільки погіршити ситуацію, викликавши розростання рубця.
Інструкція
1
Такий вид рубців утворюється в місці проколу, опіку, травми або розрізу від операції. Вони виходять за краї рани, мають рожевий, червоний або синюшний колір, можуть викликати свербіж і біль. Далеко не у кожної людини можлива поява келоїдних рубців - до цього повинна бути генетична схильність. Для деяких молодих людей, які роблять пірсинг на різних частинах тіла, поява таких косметичних дефектів стає неприємною несподіванкою. Адже на відміну від звичайних, келоїдні рубці не так просто лікувати.
2
Найагресивніший метод лікування келоїдів - хірургічне видалення. Лікар вирізає уражені ділянки, зшиває краї рани, використовуючи розсмоктується шовний матеріал, а потім стягує краї спеціальним хірургічним пластиром. При такому лікуванні потрібно променева терапія, щоб уникнути рецидивів, якщо подібного не зробити, то повторна поява келоїдних тканини майже 100%.
3
СВЧ-кріодеструкція. Один з найкращих методів, дозволяє уникнути рецидивів. Суть методу в наступному: спочатку рубець розігрівається за допомогою НВЧ-випромінювання, а потім різко заморожується. Площа відторгнення зміненої тканини збільшується в 5 разів. На місці обробки з'являється міхур, який може триматися до тижня, після зсихається, а коли відпадає скоринка, на місці келоїдних рубців всі уражені Келоїди шари шкіри відновлюються. Сама процедура безболісна і не має протипоказань.
4
Ін'єкція. Спеціаліст вводить в рубець кортикостероїди пролонгованої дії. Кількість ін'єкцій залежатиме від розмірів і давності утворення рубця, але в середньому це 10-12 процедур
5
Аплікації. Можуть використовуватися силіконові пластини або гелі, наприклад, Дерматікс, келофібраза, ферменкол, стероїдні і цитостатические мазі. Все це зазвичай наноситься на уражену ділянку, а зверху фіксується пов'язкою.
6
Комбінування методів дозволяє досягти дуже високих результатів, тому не варто обмежуватися лише одним з них. Не займайтеся самолікуванням і випробуванням на собі народних методів, так можна лише погіршити ситуацію. Ні гірудотерапія, ні використання мумійо не дасть позитивних результатів. Процес лікування сам по собі тривалий - мінімум 2 роки при повному дотриманні рекомендацій дерматокосметолога.