Як зняти нарощені акрилом нігті.

Правильне зняття нарощених нігтів необхідно для збереження здоров'я своїх власних. Процедура ця не дуже приємна, але сам собою акрил з нігтів не зійде, тому доведеться трохи потерпіти.
Вам знадобиться
  • - манікюрні ножиці;
  • - пилки для нігтів з різним ступенем абразивності;
  • - чистий ацетон;
  • - 10 смужок з алюмінієвої фольги;
  • - 10 ватних кульок;
  • - паличка для кутикули;
  • - полірування;
  • - оливкова олія або крем для нігтів
  • - лікувальний лак для нігтів і кутикули.
Інструкція
1
Перевага акрилових нігтів над гелевими в тому, що їх можна зняти шляхом розм'якшення ацетоном. Це їх властивість і використовуйте. За допомогою щипців або манікюрних ножиць зріжте акрил максимально коротко - чим менше штучного матеріалу залишиться, тим швидше ви зніміть його залишки з власного нігтя. Кінчики акуратно підпиляєте, рухаючи пилою в одному напрямку.
2
10 кульок з вати по числу нарощених нігтів змочіть в ацетоні. Прикладіть просочений розчинником кульку до акриловому нігтю, вату притисніть і обмотайте кожен ніготь смужкою фольги. Чим щільніше буде прилягати фольга, тим краще. Повторіть дану процедуру ля всіх нігтів
3
Після півтора годин, ніяк не раніше, зніміть фольгу з усіх пальців. Візьміть дерев'яну паличку, яку зазвичай використовуєте для обробки кутикули, і дуже акуратно зіскоблити розм'якшений акрил зі свого нігтя.
4
Усі залишки акрилових нігтів приберіть за допомогою поліровок - спочатку використовуйте більш грубу, а в кінці саму делікатну. Це дозволить не тільки позбутися від накладних нігтів повністю, але й призведе поверхню вашого власного нігтя в порядок. Тільки не перестарайтеся - ніготь під акриловим складом отже тонкий після процедури нарощування.
5
Закінчите процедуру заходом по відновленню структури нігтів. Масажними рухами втирайте в нігтьову пластину оливкова олія або крем для рук з екстрактом арніки. Надалі повторюйте втирання лікувального складу по три рази на день протягом декількох тижнів. Так ви не допустите розшарування, обламування нігтів і збережіть їх гладкими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eYpu4leDFSE
Корисна порада
Ні з якихось причин не намагайтеся відірвати або обдерти накладні нігті. Вони настільки міцно зрослися з вашими натуральними, що подібне звернення може запросто завдати шкоди аж до їх загноения і отпадиванія.