Як фотографувати дітей в студії. з чого почати фотографувати дітей.

Ніяка фотографія, зроблена в домашніх умовах, не зрівняється з справжнім студійним фото. Враховуючи, як швидко ростуть діти, важливо не упустити момент і іноді виділити день для відвідування професійної студії . Для фотографа зйомка дітей в студії - одна з найскладніших завдань. Щоб правильно передати характер, почуття, емоції моделі, він повинен не тільки володіти тонким смаком, але і дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • - іграшки, яблука, печиво.
Інструкція
1
Перш ніж почати фотографувати дітей в студії , постарайтеся створити невимушену атмосферу - нехай вони відчують себе вільно, розкуто. Якщо ви задумали зйомку з декораціями, дозвольте дітям пограти і уявити себе відважними лицарями і казковими принцесами. Щоб знімки не виявилися "притягнутими за вуха", зацікавте дитину, нехай він буде грати не для камери, а для себе.
2
Якщо ви знімаєте маленької дитини, дайте його батькам цікаві іграшки і нехай він розважає малюка за вашою спиною. Придбайте для студії іграшки для різних віків - ці витрати швидко окупляться, оскільки фотографії відразу стануть цікавіше і жвавіше.
3
Дітям постарше відразу дайте зрозуміти, що головний тут не батько, а фотограф. Батьки можуть виступати лише в якості моральної підтримки і помічників, не дозволяйте їм підривати ваш авторитет в очах дітей.
4
Використовуйте зум-об'єктив для зйомки кадрів крупного плану або кадрів в повний зріст, при цьому вам не доведеться міняти позицію камери і освітлення. Уважно стежте за малюком в об'єктив і намагайтеся зловити цікаве вираз обличчя.
5
Дитині старше 5 років поясніть, що від нього вимагається; діти цього віку вже можуть приймати потрібні пози і навіть надавати обличчю потрібний вираз. Якщо дитина поки цього не може зробити, наберіться терпіння і ловите моменти.
6
Діти дуже гостро відчувають нещирість і неприязний настрій, тому будьте з ними доброзичливими і привітними, постарайтеся з ними домовитися. Перед зйомкою трохи пограйте з ними, дозвольте подивитися у видошукач, запитайте його про його улюблені мультфільми або захоплення.
7
Не настроюйте світло на одну точку, не робіть світлову схему занадто складною і важко настроюється. Врахуйте, що діти досить рухливі. Швидше за все, вони відійдуть на метр убік, і саме там будуть зроблені самі хороші кадри.
8
Ні в якому разі не фотографуйте дитини з рівня свого зростання; кожен кадр повинен бути знятий на рівні дитини. Не лінуйтеся сісти на підлогу, опуститися на одне коліно, навіть лягти на підлогу, щоб зазирнути в очі малюкові.
9
Діти швидко втомлюються, тому не проводите фотосесію занадто довго. Бажано не більше 30 хвилин або поки дитина не почне проявляти ознаки втоми, вередувати. Цілком можливо, він просто зголоднів - на цей випадок тримаєте в студії яблука або печиво.