Як форматувати карту пам'яті на комп'ютері. програму для форматування картки і вибору файлової системи торрент.

Якщо вам потрібно форматувати карту пам'яті, але з якихось причин у вас немає можливості зробити це за допомогою пристрою, для якого ця карта призначається, то ви можете зробити її форматування за допомогою вашого комп'ютера. На ньому не тільки можливо виконати дану операцію, але і вибрати додаткові параметри форматування, що не завжди вдасться зробити, наприклад, на смартфоні.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - карта пам'яті.
Інструкція
1
Першим ділом вам потрібно підключити карту пам'яті до комп'ютера. Можна вставити карту пам'яті в певний пристрій, наприклад, фотоапарат або телефон. Потім з'єднати цей пристрій з комп'ютером за допомогою USB-шнура. Крім того, можна використовувати картрідер, що, до речі, буде зручно.
2
Після того як карта пам'яті буде підключена, зайдіть в «Мій комп'ютер». Клацніть по значку карти правою кнопкою мишки. Далі в контекстному меню виберіть «Форматувати». У цьому вікні буде розділ «Файлова система», поряд з яким буде стрілочка. Натисніть по цій стрілочки лівою кнопкою мишки.
3
З'явиться список файлових систем, які доступні для вашої флеш- пам'яті. Залежно від карти, вони можуть бути різні. Швидше за все, ви виявите, що вашу карту пам'яті можна відформатувати у файловій системі FAT32 або NTFS. Остання переважно, оскільки вона набагато новіше. Також у ній відсутні обмеження за обсягом копійованого файлу. У випадку ж з FAT32 ви не зможете скопіювати на флеш-пам'ять файл, ємність якого перевищує чотири гігабайти. Рішення щодо вибору файлової системи за вами.
4
Оберіть потрібну файлову систему, після чого в розділі «Спосіб форматування» клікніть по «Швидке, згладжування». Потім натисніть «Почати». З'явиться повідомлення про те, що форматування знищить всі дані з картки пам'яті. Підтвердіть операцію.
5
Після цього почнеться процес форматування вашої флеш- пам'яті. Його тривалість залежить від файлової системи, яку ви встановили, а також від типу картки пам'яті. Не завершуйте процес і не виймайте карту , інакше вона просто може вийти з ладу. По завершенні процесу з'явиться повідомлення про те, що форматування вдало завершено. На цьому процес форматування картки пам'яті завершений. Тепер її можна відключати від комп'ютера.