Як пророщувати і приймати зародки пшениці.

Зародки пшениці мають високу біологічну активність, містять вітаміни, мікроелементи, амінокислоти. Застосування зародків пшениці допомагає відновити енергетичний баланс в організмі, стимулює розумову діяльність, підвищує фізичну працездатність, сприяє схудненню, очищає організм, нормалізує стілець і омолоджує.
Вам знадобиться
  • - пшениця;
  • - ємність;
  • - марля;
  • - мед;
  • - кавомолка;
  • - м'ясорубка.
Інструкція
1
Щоб зародки володіли всіма унікальними цілющими властивостями, купите визріла пшеницю нового врожаю, переберіть її, ретельно промийте кілька разів. Помістіть зерно в чистий посуд, залийте фільтрованої водою.
2
Через 2 години злийте воду, перекладіть пшеницю в неглибоку ємність, накрийте вологою марлею, поставте в тепле місце для пророщування. Слідкуйте за тим, щоб шар марлі був постійно вологим. Через 12-14 годин вся пшениця почне проростати. Все. Це саме ті зародки, які потрібні вам для вживання.
3
Зародки вживайте тільки свіжими, щоб вони у вас систематично були, проводите замочування щодня. Пророщують рівно стільки пшениці, скільки вам буде потрібно для вживання на 1 день. Рекомендована доза дорівнює 100-150 г.
4
Пшеницю з зародками ви можете вживати вранці замість сніданку, а при схудненні додатково замість обіду. Чи не застосовуйте зародки після 18 годин, так як вони надають сильний стимулюючий ефект і у вас може розвинутися безсоння.
5
Пророщену пшеницю можна їсти в чистому вигляді, додавши мед або джем, а також додавати в будь-які каші, супи, напої.
6
Якщо ви проростили багато пшениці, то просушіть зерно, подрібніть за допомогою кавомолки. Отриманий порошок помістіть в стерильну скляну ємність, додавайте в будь-які страви по 1 столовій ложці. У день ви можете приймати 3-4 столових ложки порошку.
7
Також ви можете приймати пророщену пшеницю, пропустивши її через м'ясорубку. Подрібнені зерна додайте в овочеві та фруктові салати, в кашу, суп, мюслі.
8
Систематичний прийом зародків допомагає відновити життєві сили, позбутися синдрому хронічної втоми і повністю оздоровити організм, а також очиститися від шлаків і токсинів.
9
Строки застосування зародків не обмежені, тому ви можете вживати їх протягом усього року систематично.