Як вибрати якісні шпалери для дому.

Один з найкращих і реальних способів оновити інтер'єр свого будинку - замінити старі шпалери новими. Величезна різноманітність забарвлень і фактур шпалер, представлених на сучасному ринку будівельних матеріалів, може змусити вас серйозно задуматися. Щоб вибрати не тільки красиві, але і якісні шпалери для будинку .
Інструкція
1
При виборі шпалер для будинку зверніть увагу на щільність матеріалу, з якого вони виготовлені. Занадто тонкі полотна нерідко мнуться і рвуться при нанесенні на них клею. Крім цього, під тонкими шпалерами найчастіше чітко видно всі нерівності, шорсткості і тріщини, присутні на стінах. Щільні ж шпалери здатні приховати багато недоліків обклеюваної поверхні.
2
Уважно придивіться до рулонів вподобаних полотен. На краях якісних шпалер немає ні тріщин, ні зазубрин. Ці вади свідчать, як правило, про довгий або неправильному зберіганні матеріалу.
3
Перед покупкою вибраних шпалер не забудьте розгорнути кожен рулон і уважно розглянути малюнок. Фарба на ньому повинна лежати рівномірно, орнамент повинен бути без потертостей і патьоків.
4
При виборі шпалер зверніть увагу і на вагу рулону. Чим він більший, тим матеріал щільніше, а отже, шпалери якісніше.
5
Для обклеювання різних типів приміщень краще використовувати і різні види шпалер. Якщо ви плануєте змінити шпалери на кухні або в передпокою, приміщеннях з підвищеним ступенем забрудненості, придивіться до вінілових шпалер або шпалер під фарбування. Завдяки їх особливому складу, такі полотна дуже легко мити.
6
Для вітальні ідеальним варіантом є дуже привабливі текстильні шпалери. Дитячу кімнату оклейте вініловими полотнами, які легко відмиються від творчих ліплення юного художника. Для спальні, приміщення з найнижчим рівнем забрудненості, підійдуть абсолютно будь-які шпалери, навіть паперові.
7
Колір шпалер підбирайте відповідно до кольоровою гамою штор, жалюзі, килимів, меблів, світильників. Намагайтеся, щоб всі деталі інтер'єру вашого будинку утворювали гармонійний колористичний ансамбль.
8
Уявіть перед покупкою, як виглядатимуть сподобалися вам шпалери після обклеювання ними стін будинку . Якщо виникла у вашій голові картинка вам подобається - сміливо купуйте вибрані полотна.