Як вибирають ялинку: шукаємо свою лісову красуню.

На новорічних базарах можна купити різноманітні вподобані ялинки: норвезькі, датські, канадські. Вони дуже красиві, набітние, рівні, не обсипаються. Їх вирощували за спеціальною технологією, везли кожну в індивідуальній упаковці, зате і коштують ці закордонні красуні відповідно. Наші, вітчизняні їли вирощують спеціально для продажу на Новий рік. Ні про які вирубках лісу, природно, мови не йде. Ялинки продаються в восьмирічному віці в здоровому стані.
Інструкція
1
Візьміть рулетку і прикиньте, якої висоти ялинка потрібна у вашій квартирі. Вона повинна стояти якнайдалі від батарей центрального опалення і не заважати проходу ваших домочадців. Цілком можливо, що деревце буде стояти не на підлозі, а на тумбочці або на спеціальній підставці, щоб його не дістали домашні тварини.
2
Новорічні ялини починають продавати з початку грудня. І якщо у вас є лоджія або балкон, найкраще здобувайте ялинку заздалегідь - вибір більше. Вона зберігається в холодному приміщенні досить довго.
3
Взявши вподобаний екземпляр за ствол, гарненько прістукніте їм про землю. Якщо посипалися голки - вибирайте іншу ялина.
4
Далі оглянете ялинку . Товщина стовбура ялини, при висоті від 1,5 м повинна бути не менше 10 см, гілки спрямовані вгору, хвоя повинна мати насичений зелений колір. Зруб дерева повинен бути чистим, світлим, без темних смуг, а на стовбурі не повинно бути гнилі, цвілі, грибків. Взагалі, ялинка повинна робити гарне, здорове враження.
5
Тепер обмацайте вашу красуню. Звучить двозначно, але гілки свежесрубленной їли еластичні і пружні, їх не так-то легко зламати. Тоді як у сухого деревця гілки ламаються з характерним хрускотом. Ще однією ознакою свіжості ялинки є її хвоя. Потріть голки в руці. На пальцях повинна залишитися масляниста, пахнущее хвой речовина. От і все. Якщо ялинка відповідає всім вищеописаним вимогам, упаковуйте її в мішковину, обв'язуйте мотузкою і несіть це чудо додому, на балкон.