Як зробити іграшку у вигляді дракона з паперу. Як зробити захоплюючу іграшку з паперу.

Виготовлення іграшок своїми руками - цікавий і захоплюючий процес. А якщо з вами поруч буде знаходитися або ще краще - брати участь ваша дитина, ще й корисну справу. Коли на його очах народиться це невелике диво, його любові і вдячності не буде меж.
Вам знадобиться
  • - газети, туалетний папір;
  • - клей;
  • - мідний дріт;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Мідний дріт, папір і клей - ось практично все, що потрібно для створення іграшки своїми руками. Виготовлення дракона з паперу - справа нескладна, але вимагає часу і складається з декількох етапів. Щоб не довелося нічого переробляти, приготуйте заздалегідь робоче місце, потрібні інструменти і всі матеріали, які вам знадобляться під час роботи - це обумовлено застосуванням клею для створення пластичної маси, яка не повинна засохнути раніше времені.Созданіе паперового дракона почніть з формування його тіла. Вам слід вирішити, яка форма підходить краще - як у птиці (згадайте зображення птеродактилів) або як у мультяшної, з товстим животиком, ящірки. Зупинимося на другому варіанті, більш простому у виконанні.
2
Візьміть кілька аркушів газети, зім'явши з них, як сніжок, якусь основу у формі великого яйця потрібного розміру. Обмотайте в один шар малярським скотчем. У потрібних місцях додавайте грудки поменше, також прімативая їх до основи скотчем. Таким способом ви досягнете потрібної величини і щільності тіла, опуклості животика, вигину спини.
3
Тепер підготуйте шматки мідного дроту - їх знадобиться 14-16 штук, залежно від того, три або одну голову матиме ваш дракон. Чотири відрізки послужать кістяком передніх і задніх лап, чотири - для одного і стільки ж для іншого крила, один шматок дроту для хвоста. На дроті для шиї зробіть петлю з одного кінця - на неї ви будете ліпити голову. На тяганині для кінцівок зигзагоподібно вигніть по три-п'ять пальців.
4
Далі втикайте в належні місця тіла по одній заготовці дроту і накручуйте їх для обсягу м'ятою газетою, скотчем закріплюйте конструкцію. Складіть з декількох шарів газети щільну довгу смугу і приклейте її скотчем до спини і хвоста, ножицями виріжте трикутні клини - так у вас вийде зубчастий гребінь дракона .
5
Розмочіть в гарячій воді з додаванням клейстеру або ПВА туалетний папір, через деякий час злийте воду і подрібніть папір кухонним комбайном до стану однорідної маси. Отриманим матеріалом сформуйте всі дрібні подробиці голови, кінцівок, крил, тіла і хвоста. За ще не застиглої паперовій масі ножем або стеком розмітьте контури луски, очей і іклів.
6
Також поки не засохла паперова маса, надайте шиї, лапам і хвоста потрібні виразні вигини, надайте йому сидячу або стоячу позу. Потім залиште дракона сохнути на 3-4 дні. Коли ваша паперова іграшка повністю висохне, її можна буде пофарбувати звичайною гуашшю або акриловими фарбами.