Як вибрати зимовий конверт для немовляти.

Конверт в перший рік життя малюка - просто незамінна річ і для малюка, і для мами. У ньому дуже зручно виносити дитину на вулицю. Види конвертів різноманітні, і способів застосування у них багато.
Вам знадобиться
  • - знати розміри дитини.
Інструкція
1
Перед купівлею порівняйте між собою вироби декількох цінових категорій і видів. Подивіться, яка модель краще виглядає, уявіть, наскільки вона зручна для вашої дитини.
2
Краще вибирайте зимовий конверт на «виріст» - малюки в перший рік життя дуже швидко ростуть.
3
Придивіться до конвертів з підкладкою у вигляді натурального хутра. Він буде і зігрівати дитину, і захищати його від застуди. Вироби, підкладка яких наповнена вовною, пухом або синтепоном, теж добре зберігають тепло, але вони не рекомендуються для дітей-алергіків.
4
Вибирайте модель, у якої з боків є 2 замка- «блискавки». Такий конверт можна легко зняти зі сплячого малюка, не потривоживши його сон.
5
Конверт - «мішок» з рукавами позбавляє малюка від роздратування при обмеженому положенні. Рукава можуть бути зашитими, відкритими, з замочками, в комплекті з рукавицями. Деякі виробники надають таким конвертам трапециевидную або округлу форму.
6
Для догляду за неспокійними або ослабленими дітьми, для виходжування недоношених малюків краще придбати гіпоалергенні, теплозберігаючі і навіть «енергетичні» конверти.
7
Більшість зимових конвертів розраховане на вік дитини від 0 до 1 року. Дітям старше року підійде комбінезон-трансформер з хутряною підкладкою. Добре, якщо на дитячому одязі є кишені, наприклад, для сосок в чохлі.
8
Якщо країна-виробник - з холодним кліматом, можна розраховувати, що річ дійсно буде зігрівати дитину російської зімой.Коляскі досить часто комплектуються сумкою з твердим дном, яку також можна використовувати для перенесення дитини.