Як намалювати плакат.

Намалювати плакат до якої-небудь події - справа нехитра. Але ж потрібно ще зробити так, щоб плакат вийшов запам'ятовується. Для цього прикладіть всі зусилля і проявіть кмітливість.
Вам знадобиться
  • фантазія, уява
Інструкція
1
Як правило, випуск плаката приурочений до якоїсь події: це може бути свято, ювілей, початок якоїсь кампанії або просто рекламна акція. А значить, головним в плакаті повинен бути яскравий, що запам'ятовується гасло. І розташувати цей лозунг треба таким чином, щоб він одразу кидався в очі. Зі святом все просто: «З новим роком!», «З Днем народження» і т.д. Тобто проявляти особливу фантазію не потрібно. Якщо ж привід інший, то успіх плаката залежить в першу чергу саме від фантазії його автора. Придумайте цікавий, небанальний гасло - і половина справи зроблена.
2
Тепер треба вирішити, як ви будете малювати свій плакат: за допомогою комп'ютерної програми або вручну фарбами. У першому випадку вам знадобиться вміння працювати з комп'ютером. Можливості ж тут безмежні: ви можете намалювати плакат з використанням будь-яких кольорів, стилів, шаблонів. Можете створити щось своє, в цьому випадку ви, безсумнівно, залучите до плакату більше уваги. Якщо малюєте плакат самі, фарбами, постарайтеся виконати всю роботу якомога акуратніше: текст повинен розташовуватися строго симетрично щодо центру, або тієї точки, відносно якої ви будете його вирівнювати. Не лінуйтеся промальовувати навіть дрібні деталі.
3
Як би ви не малювали плакат - на комп'ютері або самі - зображення, пов'язане з гасел - ключ до успіху. Підберіть картинку, яка підходить за змістом до події, до якого ви малюєте плакат. Не забороняється використовувати почуття гумору при підборі зображення: плакат, присвячений дню 8 березня з букетом в центрі - це, звичайно, класика. Але можна проявити уяву і замість букета квітів чоловік нехай тримає «букет» з кошенят. Небанально і весело.
Корисна порада
Якщо ви малюєте плакат з допомогою програми, не забудьте простежити за тим, щоб вставлене вами зображення не було чиєсь власністю. Закон про авторське право в іншому випадку буде не на вашому боці.