Як провести тестування швидкості інтернету.

Швидкість підключення є найважливішим чинником, що забезпечує роботу в мережі. Кожен користувач може перевірити швидкість скачування і завантаження як локальної мережі, так і зовнішнього з'єднання. Для цього можна скористатися різними сервісами.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт, який дозволяє протестувати зовнішню швидкість інтернету . Ви можете скористатися популярним ресурсом speedtest, який точно відображає швидкість скачування даних (даунлоад) і швидкість завантаження даних (аплоад). Переконайтеся, що підключення активно і всі необхідні налаштування для доступу в мережу зроблені.
2
Після закінчення завантаження сервісу у вікні браузера на карті, виберіть регіон, до якого ви хочете провести свій тест. Якщо ви живете в провінції, то доцільно буде спробувати з'єднатися з серверами в Москві. Якщо ж ви мешканець столиці, то можна протестувати з'єднання до Санкт-Петербурга, Новосибірська або будь-якого іншого боле-менш великого міста на території Росії.
3
Натисніть на обраному пункті призначення лівою клавішею миші. Буде запущений тест, який спочатку визначить пінг до обраної зони, а потім вирахує швидкість завантаження (отримання) і швидкість передачі (аплоаду). Всі дані відображаються у верхній панелі сайту.
4
Для забезпечення максимальної точності результатів на час тесту відключіть ICQ, торренти, пирингові клієнти і будь-які утиліти, які будь-яким чином можуть завантажувати канал інтернету .
5
Зазвичай швидкість тестування вказується в бітах, що часто викликає плутанину серед користувачів. Провайдери вказують у тарифних планах зазвичай кількість біт в секунду, що дозволяє отримати більш значні цифри. Насправді 1 байт = 8 бітам, тобто якщо при завантаженні файлу через торрент або в браузері у вас вказана швидкість 1 мБ/сек (мегабайт в секунду), то вона буде еквівалентна значенню 8 мб/сек (8 мегабіт в секунду).
Зверніть увагу
Швидкість аплоаду - вихідна швидкість, яку має інтернет-з'єднання при передачі даних на інший сервер (наприклад, роздача файлів через торрент або завантаження певних даних на який-небудь FTP-сервер). Швидкість даунлоад (завантаження) - швидкість отримання даних (те, наскільки швидко завантажуються на комп'ютер різні дані і наскільки швидко завантажуються інтернет-сторінки).