Як зробити прошивку телефону.

Встановити нову прошивку на телефон іноді просто необхідно. Адже сучасні мобільники скоріше нагадують комп'ютер з функцією дзвінка, ніж звичайні стільникові телефони, ще кілька років тому складали велику частину продукції таких грандів мобільної індустрії як Nokia або Samsung. Затримки в роботі меню, спонтанні перезавантаження системи, зависання додатків - ось неповний список проблем, які успішно вирішуються перепрошивкой. Чи можна перепрограмувати телефон самостійно?
Вам знадобиться
  • - USB кабель;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - програмне забезпечення для прошивки телефону;
  • - нова прошивка.
Інструкція
1
Збережіть всі дані користувача на зовнішню карту пам'яті. Зробіть бекап адресної книги, встановлених додатків і фотографій. Якщо необхідно, збережіть інтернет кеш. З 90% ймовірністю всі ці матеріали будуть стерті при перепрошивке. Якщо є можливість, скористайтеся так званими «хмарними» сервісами, такими як Dropbox, Google Docs або Sky Drive для додаткового копіювання даних. Рідко, але бувають випадки, коли зовнішня карта пам'яті виявляється недоступна після установки нової прошивки.
2
Вийдіть в інтернет з телефону, який збираєтеся перепрошивати, і знайдіть інформацію про версії програмного забезпечення. Виконайте примусовий запит про перевірку оновлення. Цілком можливо, що нова версія прошивки від виробника вже існує і сам апарат запропонує її завантажити і встановити. Зверніть увагу на спосіб підключення мобільного телефону до інтернету. Обсяг даних для скачування, можливо, буде занадто великим для GPRS-підключення, не кажучи вже про ціну, заплачену за мегабайт. Також варто мати на увазі, що невдало завершена спроба оновлення теоретично може перетворити апарат в «цеглина». Після цієї сумної події походу в сервісний центр не уникнути.
3
У разі якщо мобільний телефон не зміг виявити поновлення для свого програмного забезпечення, сходіть на сайт виробника апарату, щоб знайти прошивку там. Скачайте її на комп'ютер і запустіть спеціальну програму, яка зазвичай йде в комплекті з стільниковим телефоном і забезпечує повноцінну спільну роботу апарату і комп'ютера. Якщо такої програми немає в коробці з телефоном, її можна легко скачати з сайту виробника мобільника.
4
Приєднайте телефон до комп'ютера і запустіть спеціальну програму. Слідуючи інструкціям на екрані, ініціюйте процес установки нової прошивки і дочекайтеся його закінчення. Важливо дотримуватися акуратність і не допускати відключення живлення пристрою, а також стежити, щоб USB-шнур бува не висмикнули з порту телефону. В іншому випадку доведеться повторити весь процес оновлення знову.
5
Якщо ви є досвідченим користувачем, то спробуйте встановити так звану кастомную прошивку . Цей вид прошивок розробляється сторонніми програмістами, фанатами певних телефонних брендів або моделей. Як правило, установка такого програмного забезпечення вимагає деякого знання стільникового телефону, необхідних службових програм для установки, а також впевненості в своїх силах. Кастомниє прошивки зазвичай мають досить багато плюсів в порівнянні з офіційними, проте слід знати, що установку такого програмного забезпечення користувач робить на свій страх і ризик. У разі невдалого завершення процесу йому може бути відмовлено в гарантійному сервісі на підставі наявності та використання неофіційної прошивки.