Як зібрати мишку.

При виникненні будь-яких проблем з роботою маніпулятора типу «миша», званої в побуті - мишкою, не поспішайте з ним розпрощатися. Полагодити звичайну дротову мишку досить просто навіть не для професіонала-техніка. Найголовніше тут - розібрати і зібрати се пристрій і не виявити після складання «зайвих» деталей.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні для роботи інструменти. Вам знадобиться паперова серветка, ніж, невелика хрестова викрутка і изолента. У більшості випадків причиною несправності роботи маніпулятора є розрив проводів всередині кабелю, який з'єднує комп'ютер з мишкою. Але причина може бути і в забрудненні коліщатка або засміченні кнопок миші, що нерідко трапляється зі старими «кульковими» маніпуляторами.
2
Вимкніть мишку від харчування і протріть серветкою перед початком розбирання. Відкрутіть викруткою болтики знизу мишки і акуратно зніміть кришку (для того, щоб її зняти, посуньте її трохи назад і вгору). Тиснути не варто - маніпуляції повинні проводитися з легкістю, в іншому випадку ви можете пошкодити пази, і мишка не збиратиметься належним чином.
3
Усуньте несправність. Якщо вона виявлена в кабелі, полагодите його і ізолюйте дроти ізоляційною стрічкою. Вставте провід в фіксатор і переконайтеся, що він не заважає роботі рухливих частин маніпулятора (кнопкам і коліщаті). Переконайтеся, що провід не влучає в пази і на краю корпусу, інакше саме це може стати причиною несправності або повільної роботи.
4
Вставте зняту верхню частину кришки маніпулятора назад у пази і з'єднайте її з днищем натисканням руки. Укрутите на місце болти. Перед тим як їх закриття, проверніть болти пару разів проти годинникової стрілки, що допоможе точно потрапити в різьбу.
5
Приєднайте до вимкненого комп'ютера маніпулятор, завантажте комп'ютер і перевірте працездатність мишки. Однак якщо миша харчується від USB, вимикати живлення комп'ютера не потрібно. Якщо маніпулятор справно заробив, значить, все вийшло, і ви відмінно впоралися з проблемою. Таким чином, можна періодично розбирати маніпулятор, щоб почистити його від пилу і для профілактики поломок.