Як побудувати електростанцію.

Голландія - це не лише країна сиру та тюльпанів. На території цієї країни працюють тисячі вітроустановок, що виробляють електроенергію. Чому б і вам не спорудити власну електростанцію , щоб не викидати щомісяця гроші на вітер, оплачуючи величезні рахунки?
Інструкція
1
Використовуйте для будівлі власної електростанції схему вітроустановки з самообертаючимся барабаном. Це пристрій являє собою порожнистий циліндр, розрізаний навпіл. Половинки після розрізання розсуваються в різні сторони від загальної осі, що при достатньому потоці повітря забезпечить постійну роботу вітроустановки. Щоб збільшити її тягові потужності, можна зробити не дво-, а чотирилопатевий барабан.
2
Виготовте циліндр з фанери, дюралюмінієвого листа, листа покрівельного заліза відповідних розмірів. Однак при будь-якому варіанті уникайте використовувати занадто товсті заготовки.
3
Якщо ви вирішили використовувати покрівельне залізо, підсильте вертикальні краї лопатей, підклавши під отбортовку металевий прут діаметром 5-6 мм. Заготовки з фанери (завтовшки 5-6 мм) просочіть гарячою оліфою.
4
Виготовте щоки барабана з легкого металу або пластмаси. Промажьте місця стиків барабана густою олійною фарбою.
5
Зваріть або склепати хрестовини, що з'єднують ротор і лопаті, із сталевих смуг, що мають перетин 5? 60 мм. Втім, для хрестовин ви можете використовувати і деревину (шириною - 80 мм і товщиною не менше 25 мм).
6
Знайдіть двометровий відрізок сталевої труби із зовнішнім діаметром приблизно 30 мм, який послужить як осі для вертушки. Щоб позбавити себе від зайвої роботи по підгонці труби до внутрішніх обойм підшипників, перед тим як вибирати заготовку для осі, знайдіть 2 шарикопідшипника (бажано нових).
7
Приварите сталеві хрестовини ротора до осі (якщо вони у вас дерев'яні, то приклейте їх епоксидним клеєм і закріпіть сталевими штифтами діаметром 5-6 мм, які проходитимуть одночасно через трубу і кожну хрестовину). Змонтуйте лопаті болтами М12. Ретельно виміряйте відстані від осі до лопатей: вони повинні бути однаковими (приблизно по 140-150 мм). Остаточно зібравши барабан, покрийте ще раз його стики густою олійною фарбою.
8
Виготовте станину для вертушки з дерева або металевих куточків, зваривши або склепавши їх. Встановіть на станину шарикопідшипники. Перевірте, чи немає перекосу, так як в іншому випадку це ускладнить роботу ротора.
9
Покрийте всі деталі установки олійною фарбою в два шари, закріпіть на її нижньому кінці набір шківів різного діаметра. Перекиньте через шків вертушки ремінь з'єднайте з генератором струму (наприклад, автомобільним). При швидкості вітру в 10 м/с ця ветроустановка зможе забезпечити потужність до 800 Вт