Як повернути акції.

Останнім часом в нашій країні збільшилася кількість інвесторів - людей, які вирішили вкласти свої заощадження в акції або в інші цінні папери. Кожне акціонерне товариство (як відкрите, так і закрите) зобов'язане вести реєстр власників акцій.
Інструкція
1
Акції бувають прості (звичайні) і привілейовані. Дивіденди, одержувані по простих акціях, залежать від результатів діяльності фірми, а виплати за привілейованими акціями зазвичай фіксовані. Найчастіше суперечки виникають щодо акцій, емітованих відкритими акціонерними товариствами - тобто йдеться про іменні бездокументарних акціях.
2
Закон не зобов'язує здійснювати дії з продажу акцій тільки на підставі договору купівлі-продажу. Домовленість може бути досягнута і в усній формі, головне відправити в компанію, чиї акції є предметом угоди, передавальне розпорядження. Після цього в реєстр власників акцій вносяться зміни. Однак що робити, якщо в результаті операції купівлі-продажу акцій, умови договору не були виконані і продавець хоче повернути свої акції ? Наприклад, запис у реєстрі вже була змінена, а покупець так і не передав покупцеві гроші за акції . У цивільному кодексі є стаття 491, яка говорить, що покупець не може розпоряджатися товаром до моменту його оплати, якщо інше не передбачено договором. Але закон «Про цінні папери», на жаль, суперечить Цивільному Кодексу в частині закріплення прав на акції . Тобто після внесення записів до реєстру власників акцій, право власності продавцем вже втрачено. Тому такі спори в більшості випадків вирішуються в судовому порядку. Арбітражні суди, розглядаючи всі сторони угоди, можуть винести рішення, відповідно до якого реестродержатель буде зобов'язаний анулювати запис.
3
Виходячи із судової практики, акції , продані на публічних торгах, не можуть бути повернуті, якщо торги не були визнані недійсними. Також неможливо повернути акції , які були вилучені у власника судовими приставами в рамках закону «Про виконавче провадження».
4
В інших випадках звертайтеся в суд загальної юрисдикції за місцем проживання продавця, якщо спір виник між фізичними особами, або в арбітражний суд, якщо в якості відповідача виступає акціонерне товариство.
Якщо ваш сайт довгий час займав перші рядки рейтингу пошуковиків і почав втрачати свої позиції - значить, пора вживати термінових заходів по поверненню втрачених позицій. Для цього буде потрібно терміново провести заходи, спрямовані на оптимізацію сайту і його «видимість» в мережі.
Вам знадобиться
  • потрібно:
  • - розробити план підняття рейтингу;
  • - компанія, що пропонує послуги оптимізації.
Інструкція
1
Для початку визначте, яке місце в даний час займає ваш ресурс в рейтингу пошукових машин. Для цього введіть ключове слово/слова в пошуковий рядок і запустіть пошук. Якщо ваш ресурс розрахований головним чином на російськомовну аудиторію - скористайтеся Яндексом, якщо ви працюєте по всьому світу - додайте і Google. Через кілька секунд вам стане зрозуміло стан речей - якщо ваш сайт видно на першій сторінці - це хороший результат, якщо він знаходиться на більш низькому місці - беріться за роботу.
2
Почніть з вивчення сайтів ваших конкурентів. Виберіть ті, які знаходяться на п'яти перших рядках рейтингу, і ретельно простудіюйте їх: як вони приваблюють відвідувачів, як займаються просуванням, який їхній дизайн, послуги, сервіси - все це необхідно переглянути і прийняти на озброєння кращі тактичні моменти.
3
Користуйтеся перевагами популярних дощок оголошень, форумів, блогів - регулярно розміщуйте на цих майданчиках інформацію про свій сайт, робіть промоакції.
4
Те ж саме відноситься і до сайтів соціальних мереж - їх відвідуваність вже просто зашкалює, що також є для вас позитивним моментом. Створіть на такому сайті групу по імені свого ресурсу, і робіть постійні розсилки - оповіщення про нові надходження, акціях, новинах, подіях. Запрошуйте відвідати ваш сайт, для тих, хто прийде з цього ресурсу, пропонуйте знижки, сюрпризи, презенти - робіть все, щоб народ захотів прийти в вашу майданчик.
5
Виберіть кілька сайтів з високою відвідуваністю і домовтеся про обмін посиланнями та банерами. Таких сайтів повинно бути не багато - максимум три-чотири, вони можуть бути схожою з вашим сайтом тематики, але не повинні бути прямими конкурентами. Якщо ваші сайти будуть взаємно доповнювати один одному - це буде самий вдалий варіант. Наприклад, сайт жіночого одягу може поставити на своїх сторінках банер розкрученого сайту жіночого фітнес-клубу і так далі.
6
редіректнимі посилання - не забудьте і про них. Це один з найефективніших засобів залучення відвідувачів.
7
Після проведеної роботи перевірте ще раз, яке тепер місце займає ваш сайт в рейтингу пошуковиків. Знову введіть ключові слова в пошуковий рядок і запустіть пошук. Якщо ви працювали старанно і наполегливо - напевно ваш ресурс перемістився на верхні рядки пошукового рейтингу.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що хороший результат потрібно підтримувати, високий рейтинг не триматиметься сам по собі.
Корисна порада
Ви можете виконати цю роботу самі або доручити її компанії, яка професійно займається оптимізацією сайтів та нестиме відповідальність за результат.