Як змінити ip в інтернеті. Як змінити ip адреса комп'ютера.

Зміна IP-адреси при роботі в інтернеті - актуальне питання для багатьох користувачів, які не бажають з тих чи інших причин залишати після себе жодних слідів своєї діяльності. Крім того, зміна IP-адреси дозволяє заходити навіть на ті сайти, доступ до яких був закритий адміністратором локальної мережі.
Інструкція
1
Щоб змінити упізнаваний в інтернеті IP-адресу вашого комп'ютера, вам необхідно переконатися в наявності активного підключення до мережі і відкрити використовуваний вами браузер.
2
Сховати або змінити IP-адреси, а також шифрувати і захищати трафік в інтернеті дозволяють спеціальні програми - анонімайзери. Для того щоб почати використовувати анонімайзер, скачайте необхідну вам програму і встановіть її на ваш комп'ютер. У даному випадку будуть потрібні навички роботи з пошуковими сервісами, оскільки вибрати програму, яка задовольняє всім вашим вимогам часом непросто через їх великої кількості. Багато програм є платними, інші не володіють всіма функціями платних додатків. Велика кількість користувачів вважають за краще використовувати для цих цілей багатоплатформений проксі-сервер TOR як найбільш ергономічний і корисний.
3
Зміна IP-адреси в інтернеті , втім, може бути доступна і без встановлення яких-небудь програм. Для цього використовуються веб-проксі які не потребують будь-яких додаткових налаштувань і зручні для нерегулярного зміни адресних даних комп'ютера. Відкрийте у вашому браузері один з пошукових порталів, впишіть в пошуковий рядок слово «анонимайзер» і виберіть найбільш зручний для вас веб-проксі.
4
Перед використанням Анонімайзера, який дозволить вам змінити IP-адреса комп'ютера, зайти на заблоковані сайти і приховати сліди своєї діяльності, переконайтеся, що він задовольняє вашим потребам. Так, наприклад, багато веб-проксі є платною послугою. Інші служби приховання слідів безкоштовні, але не дозволяють працювати зі скриптами або деякими веб-формами типу додатків в мережі «ВКонтакте». Вибрати відповідний вам анонімайзер допоможуть спеціальні каталоги. Кращими веб-проксі в даний час вважаються сервіси anonymouse.ws, hidemyass.com, shadowsurf.com, proxyforall.com і easysecurity4u.com.
5
Вибравши анонімайзер, зайдіть на відповідний сайт, наберіть в рядку запиту потрібний вам URL та натисніть кнопку Go. Після цього відкриється сторінка запитаного вами сайту, але адресою її буде адреса CGI proxy.
Зверніть увагу
Анонимайзер може змінити IP-адресу вашого комп'ютера і дозволяє заходити на заблоковані сторінки. Однак адміністратор локальної мережі може встановити факт заходу на сайт з анонімайзером, що може бути доказом забороненої вам діяльності.