Як змінити герци.

У екрана персонального комп'ютера існує особлива характеристика, іменована частотою оновлення екрану. Вона вимірюється в герцах. Чому її значення вище, тим менше буде мерехтіти екран.
Інструкція
1
Змінювати параметри не потрібно на рідкокристалічних екранах - різницю ви не помітите. На моніторах старих моделей це важливий показник.
2
Щоб збільшити або зменшити частоту оновлення екрану, натисніть будь-де робочого столу правою кнопкою миші. У вікні, виберіть рядок «Властивості» і натисніть на НЕ лівої кнопкою миші. Відкриється вікно властивостей екрана.
3
Крім того, ви можете відкрити це вікно через меню «Пуск», вибравши «Панель управління», потім натиснувши на іконку "Екран".
4
У вікні «Властивості: Екран», яке відкриється, зайдіть на вкладку «Параметри», натиснувши на ній лівою кнопкою миші. Тут знайдіть напис «Додатково» і натисніть на неї лівою кнопкою миші. У відповідь на ваші дії відкриється вікно «Властивості: Модуль підключення монітора».
5
Знайдіть вкладку «Монітор» і натисніть на НЕ лівої кнопкою миші. Тепер виберіть розділ «Параметри монітора». Переконайтеся, що поруч з написом «Приховати режими, які монітор не може використовувати» стоїть галочка маркера. Відзначте поле, якщо це необхідно.
6
У випадаючому списку «Частота оновлення екрану» виберіть потрібну вам частоту (55 Гц, 60 Гц, 70 Гц і так далі). Клікніть на потрібній частоті лівої кнопкою миші. Далі натисніть на кнопку «Застосувати». Підтвердіть команду або відмовтеся від змін, натиснувши, відповідно на кнопку «Так» або «Скасувати».
7
Якщо у вас операційна систем Windows 7, натисніть будь-порожньому місці робочого столу правою кнопкою миші, виберіть пункт «Дозвіл екрану». Натисніть на нього лівою клавішею миші. Відкриється нове вікно.
8
Знайдіть у ньому строчку «Додаткові параметри» і натисніть лівою кнопкою миші. У вікні, активуйте вкладку Монітор. Переконайтеся, що поруч з написом «Приховати режими, які монітор не може використовувати» стоїть галочка маркера. Відзначте поле, якщо це необхідно. Виберіть необхідну частоту мерехтіння монітора. Тепер натисніть на кнопку «Застосувати». І підтвердіть або відхиліть зміни.
Для збільшення продуктивності комп'ютера рекомендують налаштовувати параметри роботи центрального процесора і оперативної пам'яті. Для цього необхідно встановіть значення тактової частоти обох цих пристроїв.
Вам знадобиться
  • - CPU-Z;
  • - Clock Gen.
Інструкція
1
Почніть процес оптимізації роботи комп'ютера з оцінки його стану. Встановіть програму CPU-Z. Запам'ятайте значення, що описують параметри роботи центрального процесора. Тепер скачайте і встановіть програму Clock Gen, потрібну для вашого материнської плати.
2
Запустіть цю утиліту. Тепер, переміщуючи повзунки, розташовані біля пунктів FSB і AGP, задайте значення частоти шини центрального процесора. Природно, збільшуйте дані показники на мінімальне значення. Натисніть кнопку Save і перевірте працездатність комп'ютера. Повторюйте процес збільшення частоти шини до появи помилки BSOD.
3
На жаль, дана програма не передбачає можливість підвищення напруги центрального процесора. Перезавантажте комп'ютер і увійдіть в меню БІОС, натиснувши клавішу Del. Тепер натисніть клавіші, необхідних для відкриття додаткового меню (зазвичай Ctrl + F1).
4
Перейдіть до пункту, відповідальному за параметри роботи центрального процесора і оперативної пам'яті. Знайдіть меню Voltage і збільште показник напруги. Природно, спочатку піднімайте напруга на 0.1 Вольт. Тепер виставите потрібне значення тактової частоти шини центрального процесора. Рекомендують спочатку піднімати саме цей показник.
5
Щоразу перезавантажуйте комп'ютер, після установки нових параметрів роботи центрального процесора. Якщо ви встановили максимальне значення частоти шини, то спробуйте збільшити коефіцієнтний показник. Відкрийте меню налаштувань центрального процесора в BIOS.
6
Знайдіть значення множника (зазвичай він знаходиться в межах від х4 до х10). Збільште показник множника ЦП на 1 пункт. Перезавантажте комп'ютер і запустіть CPU-Z, щоб перевірити стабільної роботи процесора. Повторюйте цей процес для забезпечення найкращої продуктивності.