Як креслити літери.

Якщо ви не володієте каліграфічним почерком і немає можливості роздрукувати потрібну напис на принтері, то при необхідності оформити вітальний плакат, написати оголошення або афішу на виручку прийде вміння креслити літери .
Вам знадобиться
  • - папір, ватман або картон;
  • - простий олівець;
  • - лінійка, транспортир.
Інструкція
1
Перед тим як креслити літери необхідно виконати разлиновку простим олівцем. Для кожного рядка проведіть три горизонтальні лінії: нижню межу написи, на відстані 2/3 від неї - верхню межу для великих літер і, відмірявши ще 1/3, прокреслите верхню межу для заголовних букв. Під рядком залиште відступ і накресліть такі ж горизонтальні лінії для інших рядків.
2
Для похилих букв слід накреслити вертикальні лінії під необхідним кутом. Прикладіть транспортир до однієї з горизонтальних ліній, відміряйте кут і проведіть пряму. Паралельно цій лінії прокреслите декілька вертикальних прямих.
3
Букви російського алфавіту по техніці накреслення можна розділити на 5 груп. У першу групу входять літери , що складаються з прямих ліній, і креслити їх простіше всього: Н, Г, Е, П, Т, Ц, Щ, Ш. Ці літери однакові по ширині, за винятком Ш і Щ.
4
Букви Л, Д, М, І складаються як з прямих, так і з похилих ліній. До третьої групи відносяться літери , що складаються тільки з похилих ліній: У, X, А. Для того щоб креслити ці 7 букв вам знадобиться тільки лінійка.
5
Букви О, С, Е, 3 складаються з округлих ліній. Для креслення заокруглень використовуйте креслярські лекала або циркуль, попередньо визначившись з розмірами букв.
6
В найчисленнішу, п'яту групу, входять літери , що складаються з горизонтальних і вертикальних ліній в поєднанні із закругленими деталями. Це Б, В, Ж, К, Р, Ч, Ф, виданню, И, Ь, Ю, Я. Креслити ці літери можна як за допомогою лінійки, так і за допомогою циркуля.
7
Щоб було легше креслити літери на розмітці, спочатку на окремому аркуші паперу накресліть алфавіт, відпрацюйте техніку креслення, визначте необхідні розміри знаків. Для додання буквах обсягу накресліть ескіз літери , потім додайте з обох сторін кілька міліметрів і прокреслите контур. Зітріть ластиком внутрішні лінії.
8
Після завершення роботи зітріть розмітку. При бажанні розфарбуйте літери -якими художніми фарбами.