Як відновити сервісну книжку. Втратив сервісну книжку що робити.

При купівлі нового автомобіля, фірма-продавець зобов'язана вам видати сервісну книжку . У цьому документі зазначаються всі події, ремонти, діагностики і регулювання, які виробляли з вашою машиною. Якщо вона була загублена, то є можливість її відновити.
Вам знадобиться
  • - назва салону, де був куплений автомобіль;
  • - контактна інформація для зв'язку з офіційним дилером.
Інструкція
1
Зв'яжіться з тим автосалоном або дилером, де проходив технічний огляд автомобіль. Уточніть можливість відновлення сервісної книжки саме у вашому випадку, тому що зазвичай у дилерських центрів є термін заводської гарантії, після якого її дублікат не видається.
2
Якщо книжка все-таки підлягає відновленню, вам повинні запропонувати перелік документів для її восстановленія.Обично він складається з: 1. Заяви; 2. Копії свідоцтва про реєстрацію; 3. Копії ПТС з двох сторін; 4. Копії посвідчення водія; 5. Копії паспорта власника машини. У будь-якому випадку це список варто уточнити у менеджера автосалону.
3
Пакет документів передайте їх в офіс компанії. Можливе надання документів у відсканованому вигляді по домовленості з менеджером. Терміни виготовлення дубліката у всіх фірм різні, зазвичай від 5 днів до декількох тижнів. Відновлення сервісної книжки - послуга не безкоштовна. Ціна питання від 1 до 2 тис.р
4
Якщо технічний огляд автомобіль проходив в різних сервісах, вам доведеться поїздити саме по них і зібрати всі штампи і печатки. У комп'ютерній базі автосервісів вся інформація залишається, відмовити в постановці штампа вони не повинні.
Зверніть увагу
Термін заводської гарантії, при якому не видається дублікат сервісної книжки у всіх компаній різний. Уточнюйте його у дилера компаніі.Прі покупці б/у автомобіля ознайомитеся з сервісною книжкою, якщо продавець вам її не надав (посилаючись на втрату), можливо йому є, що приховувати. Швидше за все, машина потрапляла в ДТП і піддавалася ремонту.
Корисна порада
Якщо ви є першим власником автомобіля і насправді втратили сервісну книжку, то її відсутність (втрата) не привід для відмови вам у гарантії на автомобіль.Возможность відновлення сервісної книжки є не тільки у першого власника автомобіля. Наступні власники на певних умовах, теж можуть її восстановіть.Старайтесь проходити технічний огляд в одному і тому ж сервісі.
Для підтримки роботи телефону і комп'ютера компанія Nokia розробила спеціальне програмне забезпечення - Nokia PC Suite. За допомогою цього додатка можна легко передавати дані між двома пристроями, синхронізувати інформацію, створити резервні копії контактів телефону і виконувати інші функції.
Вам знадобиться
  • - програма Nokia PC Suite.
Інструкція
1
Завантажте та встановите не вінчестер комп'ютера Nokia PC Suite. Даний програмний продукт розповсюджується безкоштовно. Знайти програму можете за допомогою пошукових систем або завантажити на сайті www.nokia.ru. Встановіть утиліту на персональний комп'ютер, бажано в системний каталог. Запустіть програму, клікнувши двічі по ярлику на робочому столі.
2
Підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи кабель підключення з інтерфейсом miniUSB. Якщо даного немає в комплекті з телефоном, його легко можна знайти в будь-якому комп'ютерному магазині. Телефон запитає, в якому режимі слід підключитися: виберіть «Режим Nokia». Кабель підключається спочатку до телефону, а потім вже до персонального комп'ютера. Відключення відбувається за допомогою «Безпечного витягання пристрою».
3
Створіть резервну копію даних з телефонної книги контактів, використовуючи Nokia PC Suite. Для цього запустіть програму і виберіть пункт «Контакти», виконаний у вигляді синьої книжки з телефонною трубкою. Програма завантажить дані з телефону і відобразить у вигляді списку. Тепер при наступному підключенні Nokia PC Suite здійснить порівняння наявних даних і внесе зміни.
4
Виконайте синхронізацію даних через відповідний пункт у меню програми. Виконайте резервне копіювання даних через пункт «Резервне копіювання». Надалі при втраті записної книжки ви зможете відновити її за допомогою резервної копії. Своєчасно оновлюйте версію програми Nokia PC Suite, а також програмне забезпечення телефону. Скористайтеся пунктом «Оновлення ПЗ телефону», щоб завантажити на мобільний телефон останню версію програми від виробника. Перевіряйте на наявність вірусів.