Як писати прописні англійські букви. Англійські прописні букви.

Як у батьків, так і у викладачів англійської мови в школі часто виникає питання, як писати прописні англійські букви. Проблема з'явилася у зв'язку з тим, що в англомовних країнах багато дітей і навіть дорослі давно пишуть друкованими або полупечатнимі буквами, а вчителі в Росії продовжують навчати дітей письмовій каліграфії.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - папір;
  • - прописи.
Інструкція
1
Якщо ви вважаєте, що в століття загальної комп'ютеризації витрачати дорогоцінні навчальні години на навчання прописи не варто, пишіть друкованими літерами. При цьому стежите за тим, щоб відстані між буквами одного слова були мінімальні, так як друковані літери не з'єднуються між собою і часто текст неможливо читати через те, що проміжки всередині слова більше, ніж відстань між словами. Кожну букву пишіть злито, не розділяючи частини літери, наприклад, буква В не повинна виглядати як I 3, інакше буде важко зрозуміти написане. Врахуйте, що написання всіх букв друкованим способом значно збільшує час на написання тексту, крім того, якщо дитина буде писати лише друковані літери, він просто не зможе прочитати написані від руки тексти або електронні імітації рукописного тексту.
2
Щоб навчиться писати по-англійськи швидко, розбірливо і красиво, вчіться писати великі літери прописом. Для цього скористайтеся прописами в спеціальних навчальних зошитах або роздрукуйте на принтері, наприклад, з сайту. Потренуйтеся з'єднувати букви між собою, слова пишіть без відриву ручки, завдяки цьому і підвищується швидкість письма. Спеціальних вимог до прописних буквах немає, тому ви можете самі вибрати тип письма або навіть придумати свої особливі літери (звичайно, їх повинні всі розуміти). Пам'ятайте, що лист сприяє розвитку дрібної моторики і корисно для загального розвитку, до того ж, каліграфія, акуратність і красивий почерк завжди високо цінувалися.
3
Полупропісной шрифт поєднує в собі переваги і прописні, і друкованого, тому використовуйте його для створення текстів, коли потрібно досить багато писати, але немає часу для освоєння прописи.
4
Якщо ви ніяк не можете вибрати, який шрифт обрати в якості основного для себе, подивіться зразки шрифтів в електронних програмах або на англомовних сайтах. Ніяких обмежень щодо використання того чи іншого виду листи сьогодні немає, тому вибирайте для себе найцікавіший і простий у написанні спосіб, найголовніше - щоб вас розуміли.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_wQTaPqAsXg