Як підключити сабвуфер в машину.

Багато автолюбителів мріють про акустичному оформленні машини. Але перш ніж приступати до установки та купівлі динаміків в автомобіль, потрібно уявляти, як буде виглядати аудіосистема вашого авто в цілому.
Вам знадобиться
  • - сабвуфер;
  • - акустичні системи.
Інструкція
1
сабвуфер називають спеціальний гучномовець, який призначений для відтворення низькочастотних звуків. Його відмінні риси - великий діаметр дифузора і переважний розрахунок на твір звукових хвиль діапазоном 10-150 Гц. Сабвуфер доповнює вже встановлену автоакустику, а не повністю замінює баси. Ідеальним варіантом штатної акустики вважаються 5 колонок - 2 спереду, 2 ззаду і 1 subwoofer. Бажано також, якщо спереду є спеціальні високочастотні динаміки з малим діаметром дифузора.
2
В автомобілі застосовують чотири види акустичного оформлення: смугового типу, закритого (ЗК), нескінченний акустичний екран і корпус з фазоінвертором (ФК). Щоб встановити НЧ-головку і вибрати акустичне оформлення, зверніть увагу на кузов автомобіля і його тип.
3
Всі автомобілі умовно розділіть на 3 класи: з багажником, ізольованим від салону (типу седан), відкритим кузовом (кабріолет), поєднаним об'ємом салону і багажного відділення (хетчбек і універсал). В авто з кузовом зразок седана встановити сабвуфер досить важко. Якщо поставите сабвуфер у багажнику, в салон будуть доноситися тільки низькі частоти.
4
Найбільше підходить для установки НЧ-головки в автомобілях типу седан задня полку. Хоча в такому авто можна застосовувати всі способи акустичного оформлення. Крім задньої полиці, сабвуфер встановіть в підлокітнику задніх сидінь. У цьому випадку прослідкуйте, щоб розміри отворів були великими і не затесняют дифузор НЧ-динаміка. Інакше про хороше і якісному басі можна забути.
5
В автомобілі з кузовом типу хетчбек встановити НЧ-динамік простіше простого. Тут використовуйте "free air", а також будь-який вид акустичного оформлення для НЧ-головки. При виборі сабвуферів врахуйте, що мелодичнее, гарніше і точніше своїх великих колег звучать сабвуфери з НЧ-головками типорозміру 10 дюймів.
6
В авто з кузовом типу кабріолет встановити НЧ-динамік дуже складно, так як там для нього дуже мало місця. Однак хороших результатів по звуковому тиску добийтеся за допомогою ФК (корпусу з фазоінвертором) або ПК (акустики смугового типу). Коли обсяги впровадження акустики характеризуються великими обмеженнями, також використовуйте акустику закритого типу. Використовуйте також дві НЧ-головки, а для більшої віддачі на деякій відстані перед ними встановіть жорстку плиту.