Як підключити інтернет на комп'ютері через стільниковий телефон.

Зараз досить важко уявити собі комп'ютер, який не підключений до інтернету . На жаль, досі існують зони, в яких досить складно провести кабельний інтернет в квартиру або будинок. У таких випадках прийнято використовувати різні пристрої для виходу в мережу.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Така проблема зазвичай вирішується покупкою USB-модема. Річ, безсумнівно, зручна і корисна. Але не кожен знає про те, що будь-який сучасний мобільний телефон може з легкістю замінити USB-модем, тому володіє аналогічними вбудованими функціями. Виберіть спосіб підключення комп'ютера до мобільного телефон у.
2
Ви можете використовувати кабель, що сполучається з портом USB, або Bluetooth-адаптер. Відвідайте офіційний сайт виробника вашого стільникового телефон а. Скачайте програму, призначену для здійснення синхронізації комп'ютера з мобільним телефон ом. Найчастіше в цих цілях використовуються утиліти PC Suite різних компаній.
3
Встановіть обраної програми на комп'ютер і перезавантажте його. Запустіть встановлену програму і підключіть мобільний телефон. Зачекайте, поки з'явиться повідомлення про успішне виконання синхронізації. Якщо під час підключення на екрані телефон а з'являється меню вибору, то вкажіть пункт «Модем» або PC Suite. Якщо ви оберете режим «Флеш-карта», то телефон може не визначитися програмою.
4
Натисніть кнопку «Підключення до інтернету », що знаходиться в головному меню програми. Налаштуйте параметри з'єднання, вказавши дані, рекомендовані вашим стільниковим оператором. У більшості випадку настройка обмежується заповненням полів «Ім'я користувача», «Пароль» і «Точка доступу». Збережіть налаштування натисніть кнопку «Підключити». Дочекайтеся установки з'єднання з вказаним сервером.
5
Якщо ви хочете використовувати канал Bluetooth для з'єднання з телефон ом, то придбайте спеціальний адаптер. Це пристрій підключається до USB-порту. Встановіть потрібні драйвери, включіть активність функції Bluetooth на телефон е і підключіться до нього. Виконайте аналогічну настройку програми, щоб підключитися до інтернету .