Як привести в порядок замшу.

Речі, зшиті з замші, не виходять з моди, вони зручні в носінні і володіють привабливим зовнішнім виглядом. Але не варто забувати, що це дуже примхливий матеріал. Щоб улюблена річ довгий час виглядала доглянуто, скористайтеся народними засобами.
Вам знадобиться
  • Очищений бензин, 10% -ий нашатирний спирт, тальк, картопляний крохмаль, кавова гуща, харчова сода, спеціальний спрей, щітка для замші.
Інструкція
1
Не намагайтеся застіривать плями. Вода робить негативний вплив на замшу - матеріал може деформуватися, а після висихання стане жорстким. Для видалення забруднень використовуйте очищений бензин. Його можна купити в господарському магазині. Він швидко випаровується, тому ніякої шкоди виробу він не принесе. Змочіть ватяний тампон в засобі і відіжміть. Потім обробіть пляма. Під час процедури краще вийти на свіже повітря.
2
Щоб очистити плями на замші, змішайте воду з 10% -им нашатирним спиртом в пропорції 4: 1. Змочіть марлевий тампон або поролонову губку в розчині і відіжміть. Обробіть забруднені ділянки вироби. Потім протріть чистою вологою ганчірочкою.
3
Жирні плями ефективно видаляються тальком або картопляним крохмалем. Присипте замшу адсорбентом і залиште на кілька годин. За цей час пляма має повністю зникнути. Струсіть порошок спеціальною щіткою для замші.
4
Чорну або коричневу замшу можна почистити кавовою гущею. Нанесіть трохи засобу на забруднені ділянки одягу і акуратно потріть. В кінці процедури видаліть залишки марлевим тампоном або м'якою щіткою.
5
Повернути замші первозданний вигляд можна парової обробки. Поставте на вогонь ємність з водою і доведіть до кипіння. Потримайте виріб над парою кілька хвилин. Потім почистіть замшу щіткою з натуральною щетиною.
6
Розмішайте знежирене молоко з 10% -им нашатирним спиртом або харчовою содою в рівних пропорціях. Змочіть поролонову губку або м'яку ганчірку в розчині і почистіть виріб. Потім повністю просушіть виріб. Даний склад допоможе оновити замшу .
Корисна порада
Придбайте у взуттєвому магазині або великому супермаркеті щітку і ластик для замші. За допомогою неї ви зможете видаляти невеликі забруднення. Також рекомендується просочувати нові замшеві вироби спеціальним спреєм. Він покриває матеріал тонкої прозорою плівкою, яка має водовідштовхувальні властивості.