Як зробити прикраси з овочів і фруктів. прості прикраси з овочів і фруктів в домашніх умовах.

Мистецтво виготовлення урашенія з фруктів і овочів називається карвінг. Він зародився в невеликій провінції Китаю і донині користується популярністю. У домашніх умовах, не маючи спеціальних пристосувань і навичок, можна зробити прості прикраси .
Вам знадобиться
  • Свіжий огірок, ріпчаста цибуля, мандарин, яблуко, гострий ніж, столовий оцет, лимонний сік.
Інструкція
1
З свіжого огірка можна виготовити троянду, яка з прикрасить і пожвавить блюдо. Для початку візьміть Овочечистка і наріжте тонкими пластинами огірок. Першу смужку можете викинути - вона не знадобиться. А з другої почніть робити серцевину майбутньої троянди.
2
Поверніть її на 2/3 в трубочку і візьміть великим і вказівним пальцями лівої руки. Вільний кінець пластини виверніть на 180о і оберніть навколо серцевини. Потім з'єднайте кінчик пластини з наступною смужкою і повторіть процедуру. Під час виготовлення троянди намагайтеся міцно утримувати середину. Зафіксуйте квітка зубочисткою.
3
На додаток до троянди можна вирізати листок. Візьміть свіжий огірок і кінчиком ножа виріжте S-подібний скибочку середньої товщини. Спочатку зробіть в середині 2 неглибоких паралельних надрізу, потім - поперечні. Наприкінці виріжте декоративний край листа у вигляді зубчиків. Потім покладіть в холожную воду на 5 хвилин.
4
Зі звичайного ріпчастої цибулі можна приготувати оригінальний квітка. Візьміть середню цибулину, очистіть від лушпиння. Важливо, щоб кореневе ущільнення виявилося не зрізаним. Воно буде служити підставою квітки.
5
Зробіть 4 надрізу на Губіну 2 шари. Крайні пелюстки акуратно відігніть, а внутрішні зріжте гострим ножем. Потім знову надріжте цибулину так, щоб пелюстки вийшли змішання щодо першого ряду. Повторюйте процедуру, поки не дійдете до серцевини. Опустіть отриманий квітка в столовий оцет на 15-20 хвилин.
6
Екзотична квітка з мандарина доповнить сервіровку в східному стилі. Кінчиком гострого ножа зробіть 6 неглибоких надрізів. Намагайтеся не зачепити м'якоть мандарина. Відігніть кожна пелюстка, не відриваючи його від основи. І в кожному виріжте серцевину.
7
Листям з яблука можна прикрасити фруктів ое асорті або будь-яке інше блюдо. Візьміть зелене яблуко і розріжте його на 4 частини. Видаліть серцевину і виріжте на шкірці прожилки і обрис листа. Щоб яблуко не потемніло, збризніть його лимонним соком.