Як зробити сторінку з фреймами.

Створення HTML-документа на основі фреймової структури є досить простим заняттям. Дана сторінка буде відображатися у вигляді діалогових вікон, кожна з яких завантажує окремий документ.
Вам знадобиться
  • - текстовий редактор;
  • - браузер.
Інструкція
1
Фреймова структура документа передбачає, що кожна сторінка складається з окремих областей, в кожній з яких відображається один HTML-файл. Тому для початку відкрийте текстовий редактор, наприклад "Блокнот", і створіть тіло документа за допомогою тегів BODY і/BODY.
2
Фреймовий документ укладається між двома тегами FRAMESET і/FRAMESET. Саме тут розташовуватиметься своєрідна таблиця, в кожній колонці якої ви зможете завантажити окремий документ. За допомогою двох властивостей COLS і ROWS можна задати розмір колонки і рядки в пікселах або у відсотках від розміру вікна браузера (якщо замість цифр вписати символ зірочка, то буде використовуватися весь вільний простір браузера).
3
Для оформлення структури використовуйте наступні властивості: 1) FRAMEborder=1 - кожен фрейм має тривимірну рамку; 2) FRAMEborder=0 - рамки не буде; 3) FRAMESPACING - відстань між сусідніми фреймами в пікселах; 4) FRAME -/FRAME - визначення вмісту окремого фрейма: а) SRC - HTML-файл з вмістом фрейма; б) MARGINHEIGHT, MARGINWIDTH - завдання відступу по вертикалі і по горизонталі від кордонів фрейму в пікселях; в) NORESIZE - користувач не може змінювати розміри фрейма; г) SCRol>
4
Створивши фреймової структури зробіть посилання на ті документи, які будуть завантажуватися в таблиці за наступним принципом: FRAME SRC="*. Htm" (замість символу * впишіть назву вашого документа).
5
В Internet Explorer закладена можливість створення в HTML-документах незалежних фреймів. Фактично це означає, що вікно браузера можна відкрити в будь-якому місці HTML-документа, тобто запустити браузер в браузері. Ця техніка називається фреймів. Забезпечує виконання функцій плаваючого фрейму елемент IFRAME. Текст буде обтікати фрейм, а завдання параметрів вирівнювання в чому схоже з використанням аналогічних параметрів для елемента IMG.Для створення плаваючого фрейму потрібно написати наступний код: IFRAME NAME="FLOATING" HEIGHT="300" (висоту фрейму можна змінити) WIDTH="300 "(ширину фрейма також можна задати іншу) SRC="*. HTM "/IFRAME
6
І останнє, що потрібно зробити, це зберегти текстовий документ з розширенням * .html, а потім запустити його за допомогою браузера.
Зверніть увагу
Все теги полягають між дужками. Не забувайте їх ставити, інакше ваш документ при відкритті в браузері працюватиме неправильно.
Корисна порада
Пишіть назва документа, який будете завантажувати у фреймах англійськими літерами, інакше браузер просто не зможе розпізнати ім'я файлу і не відобразить його.