Як приготувати рис для фарширування. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Рис часто використовується для фарширування різних страв, як правило, в поєднанні з іншими компонентами. Щоб фарш вийшов потрібної консистенції, готувати рис для нього потрібно правильно.
Вам знадобиться
  • рисова крупа;
  • вода в пропорції 2: 1 (2 склянки води на 1 склянку рисової крупи);
  • сіль;
  • каструля;
  • друшляк;
  • газова або електрична плита.
Інструкція
1
З рецепта страви, яке хочете приготувати, дізнайтеся, скільки знадобиться рису. В рецепті може бути зазначено або кількість рисової крупи, або кількість готового рису. В останньому випадку розділіть обсяг (вага) на 3 і отримаєте перерахунок на крупу. Наприклад, з однієї склянки крупи виходить три склянки готового продукту, з 100 г - 300 г вареного рису.
2
Візьміть необхідну кількість крупи і ретельно промийте.
3
У каструлю налийте воду, викладіть в неї крупу, поставте на вогонь і доведіть до кипіння. Рис , який готується для фаршировані, під час варіння солити не потрібно .
4
Після закипання води в каструлі зменшіть вогонь на газовій конфорці або нагрів на електроплиті до мінімуму і продовжуйте варити ще 15 хвилин.
5
Якщо зварений рис оточений липкою масою, що буває при недостатньому промиванні рисової крупи перед варінням, відкиньте його на друшляк і промийте проточною водою.
6
Деякі рецепти страв, фаршированих рисом, подразумевают подальшу готування, в процесі якої він продовжує розварюються. З цієї причини за такими рецептами рис потрібно відварювати до напівготовності, протягом 8-9 хвилин після закипання води в каструлі.
7
Змішайте рис з іншими продуктами в необхідних пропорціях, згідно рецепту. Одержаний фарш посоліть.
Зверніть увагу
Рис для фарширування, на відміну від того, який готується як самостійне блюдо, не обов'язково повинен бути розсипчастим. Орієнтуйтеся на вимоги до консистенції фаршу.
Корисна порада
Для фарширування використовується, як правило, білий круглозерновой рис.