Як оформити дачну ділянку.

Для того щоб оформити дачну ділянку, ви повинні знати, що 23 червня 2006 року в Російській Федерації було прийнято закон №93-Ф3, який в народі назвали дачних амністією. Цей закон дозволяє оформити дачні ділянки, які перебувають в садівничих товариствах, за спрощеним способу. Тобто, якщо ваша дачна ділянка не має практично ніяких документів, його все одно можна оформити офіційно, з реєстрацією в державному реєстраційному центрі та отримати на нього документи про право на власність. Раніше дачні ділянки виділялися заводами. Земля просто ділилася, і ніяких документів на ділянку не було. Навіть у цьому випадку, ви зможете оформити право на власність.
Інструкція
1
Взяти виписку з господарської книги в правління садівництва або у глави адміністрації району. Витяг видається, написана на спеціальному бланку. Бланк видається в реєстраційній службі, але буває і в правлінні садівництва.
2
Дзвонити спеціальну землевпорядну організацію (зазвичай комерційну), вона проведе всі необхідні геодезичні роботи.
3
Узгодити кордону вашої ділянки з сусідами, з якими ваша ділянка межує.
4
З усім цим треба піти в федеральну службу державної реєстрації, кадастру і картографії. Там вашій ділянці присвоять кадастровий номер.
5
Після оплати державного мита, ділянку можна реєструвати. У вас з'явиться документ про власність на дачну ділянку.