Як вибрати таблетки від кашлю.

Кашель може вказувати на безліч різних захворювань: від банальної алергії до важкої інфекції. Однак при виборі медикаментозних препаратів не варто спиратися на один лише діагноз. Для досягнення лікувального ефекту важливо визначити причину і характер кашлю .
Інструкція
1
В дихальних шляхах людини постійно виробляється слиз. При деяких захворюваннях її кількість збільшується, і організм запускає захисний механізм для її видалення - кашель. Але іноді його причиною є порушення в роботі центральної нервової системи. В цьому випадку мокрота утворюється в звичайних кількостях, і людини починає турбувати болісний сухий кашель.
2
Ліки призначаються в залежності від характеру кашлю . Вологий кашель вказує на те, що в дихальних шляхах скупчилося багато слизу. Якщо не вжити заходів для її виведення, ситуація лише погіршиться. Нерідкі випадки приєднання бактеріальної інфекції та переходу хвороби з гострої стадії в хронічну. Щоб уникнути розвитку ускладнень при вологому кашлі приймайте ліки, що розріджують в'язку мокротиння і полегшують її виведення. Сюди відносяться таблетки на основі амброксолу («Амбробене», «Флавамед», «Лазолван» і ін.), Ацетилцистеїну («АЦЦ», «Флуімуціл», «Мукобене» і т.д.), «Бромгексин», «Мукалтин» і безліч інших відхаркувальних препаратів.
3
Для лікування непродуктивного сухого кашлю використовуйте протикашльові препарати. До них відносяться «Стоптуссін», «Коделак», «Бронхикум», «Синекод", "терпінкод» та інші таблетки, блокуючі кашлевой центр. Однак пам'ятайте, що перераховані лікарські засоби у жодному разі не можна використовувати для лікування вологого кашлю . Відключаючи захисні механізми організму, ви ризикуєте отримати серйозні ускладнення у вигляді пневмонії або бронхіту.
4
Якщо кашель виникає як реакція на ті чи інші речовини (рослини, продукти, засоби побутової хімії, пил, шерсть тварин і т.д.), приймайте антигістамінні препарати («Зіртек», «Кларитин» та інші).
Зверніть увагу
Перед купівлею таблеток від кашлю проконсультуйтеся з лікарем.